زیدان: منچستر سیتی خوب دفاع کرد و نگذاشت ما موقعیتهای زیادی خلق کنیم

زیدان: منچستر سیتی خوب دفاع کرد و نگذاشت ما موقعیتهای زیادی خلق کنیم
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

رئال مادرید با پیروزی مقابل منچستر سیتی برای چهاردهمین بار به فینال مسابقات لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد. نتیجه تلاش ۱۸۰ دقیقه ای دو تیم، تنها یک گل

آگهی

رئال مادرید با پیروزی مقابل منچستر سیتی برای چهاردهمین بار به فینال مسابقات لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد. نتیجه تلاش ۱۸۰ دقیقه ای دو تیم، تنها یک گل بود که روی ضربه گرت بیل به ثمر رسید.

زین الدین زیدان، سرمربی کهکشانی ها با اشاره به بازی دفاعی من سیتی گفت: «منچستر سیتی ضعیف نبود. با تمرکز بازی کردند و لحظات سختی را برای ما بوجود آوردند. آنها خوب دفاع کردند و نگذاشتند که ما موقعیتهای زیادی خلق کنیم. نتیجه بدست آمده بیانگر بازی سختی است که داشتیم.»

مانوئل پلیگرینی هم که برای نخستین بار منچستر سیتی را تا این مرحله بالا آورده، تاکید کرد که هر دو تیم بازی برابری ارائه کردند و هر دو هم بخت حضور در فینال را داشتند.

او اظهار داشت: «بازی دست آنها نبود، به همین دلیل نتوانستند گل دیگری بزنند. البته ما هم نتوانستیم گلی به ثمر برسانیم. هر دو تیم در به وجود آوردن موقعیت گل، ضعیف عمل کردند و هر دو تیم هم بخت رفتن به فینال را داشتند.»

رئال مادرید برای کسب یازدهمین قهرمانی اش در این مسابقات ۲۸ ام ماه مه در ورزشگاه سن سیروی میلان به مصاف اتلتیکو مادرید می رود. شاگردان دیه گو سیمئونه که دو سال پیش جام را در دقیقه ۹۳ از دست دادند، می خواهند انتقام شکست آن سال را از رئال بگیرند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا؛ میلان، پاری‌سن‌ژرمن، دورتموند و نیوکاسل در گروه مرگ

نخستین دوره جام جهانی باشگاه‌ها در سال ۲۰۲۵ با شیوه جدید و حضور ۳۲ تیم در آمریکا برگزار می‌شود

منچستر سیتی با شکست اینتر میلان قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد