چالش بر سر نمایندگی مینو خالقی در مجلس شورا به کجا خواهد انجامید؟

چالش بر سر نمایندگی مینو خالقی در مجلس شورا به کجا خواهد انجامید؟
نگارش از Hossein Alavi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

پس از اعلام نتایج مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی، حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران طی سخنانی گفت یکی از ویژگیهای انتخابات دهمین دوره مجلس، راه یافتن ۱۸ زن و اهمیت نقش آنها در مجلس آینده است. این سخن در رسانه‌ها به معنای تاکید رئیس جمهور بر حضور مینو خالقی منتخب اصفهان در مجلس و سپرده شدن تصمیم گیری در مورد سرنوشت او به نمایندگان مجلس دهم، تلقی شد. مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهوری نیز گفته است که از نظر دولت و شخص رئیس جمهوری نمایندگان زن مجلس ۱۸ نفر هستند و منتخب ملت را تنها نمایندگان مردم در مجلس می توانند تعیین تکلیف کنند.

آگهی

چالش میان رئیس جمهوری و شورای نگهبان بر سر نمایندگی مینو خالقی در مجلس به کجا خواهد انجامید؟ نتایج مرحله دوم انتخابات چه نقشی در ترکیب مجلس آینده خواهد داشت؟

در برنامه این هفته «همراه با یورونیوز» دیدگاه‌های مخاطبان یورونیوز در شبکه‌های اجتماعی را با کارشناس مهمان برنامه خانم پروین بختیارنژاد، روزنامه نگار و پژوهشگر، در میان گذاشتیم. این برنامه را ببینید.

همچنین می‌توانید نسخه شنیداری این برنامه را بشنوید:

برنامه «همراه با یورونیوز» هر پنجشنبه منعکس کننده نظرات کاربران و مخاطبان یورونیوز در مورد مسائل مهم روز است. این برنامه از طریق گوگل هنگ‌اوتز ضبط و به طور زنده در یوتیوب و وب‌سایت یورونیوز پخش می‌شود. برای شرکت در این برنامه صفحه‌های اجتماعی یورونیوز فارسی در شبکه‌های اجتماعی را دنبال کنید و یا با نشانی ایمیل hamrah@euronews.com تماس بگیرید.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

از محتوا و جزئیات مصوبه مجلس ایران در مورد عفاف و حجاب چه می‌دانیم؟

سرگئی شویگو در تهران؛ وزارت دفاع روسیه: این سفر مرحله مهمی در توسعه همکاری‌های نظامی دو کشور است

۵۰۰ روز بازداشت در ایران؛ خانواده زندانی فرانسوی: هیچ اطلاعی از روند رسیدگی به پرونده نداریم