«خانه وحشت» در غرب آلمان

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
«خانه وحشت» در غرب آلمان

یک زوج آلمانی متهم اند که که دو زن را ربوده و بعد از هفته ها ضرب و شتم به قتل رسانده اند. آنها یکی از این زنان را قطعه قطعه کرده و سپس در مزرعه ای در غرب آلمان سوزانده اند. قربانی دوم این زوج در اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان درگذشته است.

این زوج ۴۶ و ۴۷ ساله روز چهارشنبه گذشته در خانه شان در هوکستر دستگیر شدند.

رالف مایر دادستان کل آلمان در سخنانی گفت: «اولین قربانی که یک زن ۳۳ ساله بود در اول اوت ۲۰۱۴ در اثر تکرار آزار جسمی بسیار جدی در بیمارستان درگذشت. برای مثال در تمام بدن او آثار ضرب و شتم دیده می شد، او را به بخاری زنجیر کرده بودند. بعضی اوقات قربانی مجبور بود روز زمین در اتاق سرد بخوابد.»

رالف اوشترماین رئیس پلیس قضایی آلمان نیز در سخنانی گفت: «پس از اظهارات متهمان، جستجوی شواهد در خانه آنها ابعاد جدیدی پیدا کرد. ما مجبور شدیم به معنای واقعی کلمه هر سانتی متر این خانه را مورد بررسی قرار دهیم تا ببینیم آیا شواهدی از زنان قربانی دیگر وجود دارد. ما نمی توانیم با اطمینان بگویم که زنان بیشتری کشته نشده اند. فقط در حال حاضر می توانیم بگوییم که نمی دانیم.»

این زن و شوهر متهم به قتل، قربانیانشان را با چاپ آگهی دوستیابی در روزنامه ها به مزرعه شان می کشانده اند و سپس آنها را زندانی و مورد شکنجه قرار می دادند.

به گفته پلیس دلیل کار این زوج بیشتر از سوء استفاده جنسی نشان دادن قدرت و سلطه شان بر قربانیان بوده است.