اجساد ۱۱ نفر از قربانیان سقوط هلیکوپتر در نروژ پیدا شد

اجساد ۱۱ نفر از قربانیان سقوط هلیکوپتر در نروژ پیدا شد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

به دنبال سقوط یک هلیکوپتر غیرنظامی در نروژ، تاکنون اجساد یازده نفر پیدا شده است و اعضای تیم جستجو و نجات به دنبال دو نفر دیگر هستند که همچنان

به دنبال سقوط یک هلیکوپتر غیرنظامی در نروژ، تاکنون اجساد یازده نفر پیدا شده است و اعضای تیم جستجو و نجات به دنبال دو نفر دیگر هستند که همچنان مفقودند.

آگهی

این هلیکوپتر در نردیکی شهر برگن در غرب نروژ سقوط کرده است. بنا به گزارشهای اولیه این هلیکوپتر دست کم سیزده سرنشین داشت که یازده نفر از آنها نروژی، یکی بریتانیایی و سرنشین دیگر ایتالیایی بود. رسانه های محلی از قول نیروهای امداد گفته اند که هلیکوپتر کاملا از بین رفته است. به گزارش یک روزنامه نروژی مقصد این هلیکوپتر میدان نفتی براگه بود.

تصاویر منتشر شده در اینترنت نشان می دهند که هلیکوپتر در یک جزیره سقوط کرده است و چند نفر در آبهای اطراف محل سقوط گرفتار شده اند.

هلیکوپتر سانحه دیده از نوع یوروکوپتر ای سی ۲۲۵ و از خانواده سوپر پوما بود که ساخت شرکت ایرباس است. این نوع هلیکوپترها غیرنظامی هستند و برای انتقال مسافر از آنها استفاده می شود.

این هلیکوپتر در حال انجام ماموریت برای شرکت استات اویل بود که دچار سانحه شد. شرکت استات اویل پرواز همه هلیکوپتر از این نوع را فعلا متوقف کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مارک میلی: کمک تسلیحاتی کره شمالی به روسیه تغییر زیادی در جنگ اوکراین ایجاد نمی‌کند

گنج‌یاب آماتور نروژی گنجینه طلای قرن ششم را یافت

اعطای درجه «سرلشکر» ارتش نروژ به یک پنگوئن در باغ وحش ادینبورگ