Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

دومین باخت بارسلونا در لالیگا، رقابت صدر جدول را تقویت کرد

دومین باخت بارسلونا در لالیگا، رقابت صدر جدول را تقویت کرد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

فوتبال، همانطور که می دانید ورزش غیر قابل پیش بینی است. سه هفته پیش بارسلونا، تا قهرمانی در لالیگا و دومین تیم این لیگ آتلتیکو ۹ امتیاز فاصله داشت

آگهی

فوتبال، همانطور که می دانید ورزش غیر قابل پیش بینی است. سه هفته پیش بارسلونا، تا قهرمانی در لالیگا و دومین تیم این لیگ آتلتیکو ۹ امتیاز فاصله داشت. امروز این اختلاف به سه رسیده است و دوباره چالشها برای قهرمانی تقویت شده است. در لیگ برتر انگلستان هم فوتبال چهره ای استثنایی دارد. تفاوت لستر فصل گذشته و امسال ۴۰ امتیاز است. سال گذشته در همین زمان آنها ته جدول بودند و امروز صدرنشین لیگ برتر هستند آنهم با ۷ امتیاز اختلاف از تاتنهام.

برترینها و ضعیفترینهای هفته

کریستیانو رونالدو، با گلی که به ایبار در لالیگا زد بدل به تنها بازیکنی شد که در شش فصل متوالی هر بار بیشتر از ۳۰ گل در یکی از شش لیگ برتر اروپایی زده است.

اندی کارول، مهاجم وستهام رکوردار شد چرا که در بازی شنبه تیمش در مقابل آرسنال سه گل در ۸ دقیقه وارد دروازه توپچیهای لندن کرد.

در میان بدترینها موناکو قرار می گیرد. موناکویی که تا پیش از این هفته در لیگ یک فرانسه پس از پاریسن ژرمن در جای دوم قرار داشت اما با باخت ۴ ۱ در مقابل لیل این جایگاه را به لیون واگذار کرد.

بار دیگر صفحات تاریخ را ورق می زنیم و به جام ملتهای اروپایی می رویم. مروری می کنیم زندگی یکی از مهمترین سرمربیان که سرنوشت تیم ملی اسپانیا را تغییر داد و قرار است امسال نیز با ماتادورها در رقابتهای جام ملتهای اروپا در فرانسه شرکت کند.

بیسنته دل بوسکه، پیشتر موفق شد در سال ۲۰۱۲ سرخپوشان را قهرمان جام ملتهای اروپا کند. شاگردان او البته با سرمربی سابق رئال مادرید در سال ۲۰۱۰ هم قهرمان جهان شدند. هر چند که در جام جهانی برزیل با فاجعه حذف از مرحله اول روبرو شدند. او با رئال مادرید هم دوبار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

وثیقه یک میلیون یورویی برای دنی آلوز؛ ستاره سابق بارسلونا از زندان خارج می‌شود

پایان مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا؛ میلان برد و صعود نکرد، پورتو با گلزنی طارمی به یک هشتم رسید

گالتیه: لیونل مسی فصل آینده در پاری‌سن ژرمن توپ نخواهد زد