آگهی

شب نشینی با کوسه ها در آکواریوم پاریس

شب نشینی با کوسه ها در آکواریوم پاریس
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

خبر کوتاه در فاصلۀ یازدهم تا سیزدهم آوریل، علاقمندان به کوسه ها می توانند در یک اتاقک شیشه ای در میان ۳۵ کوسه ای که در آکواریوم پاریس زندگی می کنند

خبر کوتاه

آگهی

در فاصلۀ یازدهم تا سیزدهم آوریل، علاقمندان به کوسه ها می توانند در یک اتاقک شیشه ای در میان ۳۵ کوسه ای که در آکواریوم پاریس زندگی می کنند شب را به صبح برسانند. برای شب نشینی با این کوسه ها هزینه ای پرداخته نمی شود، کافی است علاقمندان به روی سایت این آکواریوم و «ایر بی.ان.بی» ثبت نام کنند تا شاید قرعه به نام آنها بیافتد.

این اتاقک شیشه ای که در عمق ۱۰ متری و در میان سه میلیون لیتر آب قرار داده شده است، مجهز به دوش، توالت و یک تخت خواب دونفرۀ بزرگ است. شام و صبحانه میهمانان این کوسه ها نیز توسط یکی از بهترین رستوران های پاریس تهیه خواهد شد.

این طرح با مشارکت آکواریوم پاریس و آژانس مسافرتی «ایر.بی.ان.بی» به اجرا درمی آید و کسانی که در این قرعه کشی برنده شوند توسط فرد بوییل، قهرمان آپنۀ جهان به اتاقک خود در عمق ۱۰ متری رهنمون خواهند شد.

پس از پایان مهمانی با کوسه ها قرار است این اتاقک شیشه ای در اختیار دانشمندان به منظور استفاده در بررسی و مشاهدۀ رفتار کوسه ها در محیط های مشابه این آکواریوم قرار داده شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بچه کوسۀ دزدیده شده در سن آنتونیو به آکواریوم بازگردانده شد

افتتاح بزرگترین آکواریوم اروپا در فرانسه

ابتکاری در شهر پاریس؛ مسافران اتوبوس‌ها شب‌ها هرکجا که بخواهند پیاده می‌شوند