تیم ملی فوتبال آلمان با نتیجه ۴ بر ۱ ایتالیا را مغلوب کرد

تیم ملی فوتبال آلمان با نتیجه ۴ بر ۱ ایتالیا را مغلوب کرد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پیش از آغاز دیدار تیم ملی فوتبال پرتغال و بلژیک، حاضران در ورزشگاه یک دقیقه به احترام قربانیان حملات تروریستی هفته گذشته بروکسل سکوت کردند. این بازی

آگهی

پیش از آغاز دیدار تیم ملی فوتبال پرتغال و بلژیک، حاضران در ورزشگاه یک دقیقه به احترام قربانیان حملات تروریستی هفته گذشته بروکسل سکوت کردند. این بازی با نتیجه ۲ بر ۱ به سود، پرتغال، تیم میزبان به پایان رسید. ابتدا قرار بود این دیدار به میزبانی بلژیک و در شهر بروکسل برگزار شود، اما حملات تروریستی هفته گذشته موجب تغییر مکان این بازی شد. نانی و رونالدو در نیمه نخست گلهای تیم میزبان را زدند و روملو لوکاکو هم در دقیقه ۶۲ با یک ضربه سر تک گل بلژیک را به ثمر رساند.

در دیگر بازی، آلمان با حساب ۴ بر ۱ حریف قدرتمند خود ایتالیا را در هم کوبید. تونی کروس در دقیقه ۲۴ با یک ضربه بغل پای بی نقص نخستین گل آلمان را زد. ماریو گوتسه در پایان نیمه نخست، با یک ضربه سر مهار نشدنی برای دومین بار دروازه آبی پوشان را باز کرد. توماس مولر، کاپیتان سفید پوشان، جدا از دو پاس گلی که داد، نمایش فوق العاده ای داشت.

در ادامه، یوناس هکتور و مسعود اوزیل، دو بار دیگر تور دروازه بوفون را به لرزه درآوردند. استفان الشعراوی هم تک گل ایتالیا را به ثمر رساند.

فرانسه هم در ورزشگاه خانگی، استاد دو فرانس، با نتیجه ۴ بر ۲ مهمان خود روسیه را بدرقه کرد. آخرین بازی آبی پوشان در این ورزشگاه همزمان با حملات تروریستی ۱۳ نوامبر برگزار شد. آنها امیدوارند با کسب این پیروزی از خاطرات تلخ آن بازی بکاهند.

در دیگر دیدارها، ایسلند، نروژ، بوسنی، ترکیه، هلند و اسکاتلند، به ترتیب یونان، فنلاند، سوئیس، اتریش، انگلستان و دانمارک را شکست دادند. سوئد و جمهوری چک به تساوی ۱ بر ۱ و ایرلند و اسلواکی هم به تساوی ۲ بر ۲ رضایت دادند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

لیگ قهرمانان اروپا؛ شگفتی بزرگ گالاتاسرای در اولترافورد؛ ناپولی در خانه مغلوب رئال شد

ورود به یک بازی پرحاشیه؛ امیر عبداللهیان: با عربستان توافق کردیم بازی سپاهان-الاتحاد تکرار شود

حواشی حضور نیمار و دوستان در تهران؛ ستارگان الهلال به راحتی نساجی قائمشهر را مغلوب کردند