Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

انفجارها در فرودگاه بروکسل از زبان شاهدان عینی

انفجارها در فرودگاه بروکسل از زبان شاهدان عینی
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دو انفجار روز سه شنبه فرودگاه بروکسل را لرزاند. حداقل یکی از این انفجارها انتحاری بوده است. یک بانوی میانسال که شاهد عینی ماجرا بود، می گوید: «سه

آگهی

دو انفجار روز سه شنبه فرودگاه بروکسل را لرزاند. حداقل یکی از این انفجارها انتحاری بوده است.

یک بانوی میانسال که شاهد عینی ماجرا بود، می گوید: «سه انفجار اتفاق افتاد. یکی درست بالای سر ما منفجر شد. ما دیدیم که دیوار ترک خورد و شاهد سقوط آوار بودیم. دومین انفجار بسیار قویتر بود، و حتی ۱۵ ثانیه هم طول نکشید. ما شروع به دویدن به سمت درهای خروج کردیم و در همین زمان صدای انفجار سوم را شنیدیم. شیشه پنجره ها خرد شدند. دود سیاهی بود و پشت سر چند کودک بودند، چند کودک. بعضی از کارمندان خطوط هواپیمایی مجروح شده بودند، مردم بیرون می آمدند. جلوی من خانمی بود که جراحت بزرگی برداشته بود.»

شاهد دیگری در مورد لحظه انفجار در فرودگاه به خبرنگار یورونیوز می گوید: «به محض اینکه ما در اتوبوس را باز کردیم، صدای انفجار مهیبی را شنیدیم و وقتی که من از اتوبوس پیاده شدم، دیدم که همه جا شیشه ریخته بود و دیدم که مردم با حداکثر سرعتی که می توانستند، فرار می کردند. اون موقع من در یک حالت شوک بودم. در ابتدا کسی گفت که انفجار گاز بوده، ولی بعد من دیدم که سربازان دیوانه وار به داخل فرودگاه دویدند و همه شروع به دویدن و فرار کردند.»

خولین گومز خبرنگار یورونیوز در فرودگاه بروکسل می گوید: «تقریبا سه ساعت بعد از وقوع اولین انفجار، همچنان ماشینهای پلیس و آمبولانسها در حال آمدن به فرودگاه هستند. فرودگاه همچنان تا فاصله دوکیلومتری از محل ترمینال محاصره است و مسافران در حالت شوک از ترمینال فرودگاه خارج می شوند.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فرودگاه بروکسل چهارشنبه هم تعطیل می ماند

انفجارهای بروکسل بیش از۳۰ کشته برجای گذاشت؛ داعش مسئولیت حملات را بر عهده گرفت

بازتاب حملات بروکسل در شبکه های اجتماعی: «من بروکسل هستم»