Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

انوکی‌ها به یورونیوز دعوت شدند

انوکی‌ها به یورونیوز دعوت شدند
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

انوکی‌ها اسکیموهای بسیار کوچک در این دنیا بزرگ هستند. آنها شاد، کنجکاو و به طور خوشایندی سرگرم‌کننده هستند. انوکی‌ها ۱۵ سال پیش توسط موتو بتل و دیوید پسگاند به این دنیا معرفی شدند.

یورونیوز هر هفته از آنها برای توضیح و تصویرسازی بهتر برخی از اخبار خود در وبسایت و شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کند.

در ویدئوی پایین می‌توانید تمام مطالب مربوط به انوکی‌ها را که در فیس‌بوک، توئیتر و اینستاگرام یورونیوز به اشتراک گذاشته می‌شود، پیدا کنید.

برای اینکه اطلاعات بیشتری درباره انوکی‌ها به دست آورید به صفحه رسمی وبسایت آن‌ها مراجعه کنید.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)0; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));> عوامل محیطی، عامل مرگ بیش از ۱۲ میلیون نفر گزارش یورونیوز: http://eurone.ws/ZFe5Cانوکی‌ها به یورونیوز دعوت شدند تا برخی مطالب را به زبان ساده‌تر و با شوخ طبعی خود بیان کنند.

Posted by Euronews Persian on Friday, March 18, 2016

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)0; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));> «بتمن در برابر سوپرمن»: آیا ساخت فیلم درباره ابرقهرمانان در هالیوود، شرایط سیاسی و اجتماعی آمریکا را به تصویر می‌کشد؟این گزارش از یورونیوز را ببینید: http://eurone.ws/ZVH8vدر ویدئوی زیر هم انوکی‌ها این موضوع را با زبان ساده توضیح می‌دهند. آیا فکر می‌کنید همه ما یک ابرقهرمان مانند انوکی‌ها هستیم؟

Posted by Euronews Persian on Friday, March 25, 2016

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)0; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));> نافرمانی مدنی در واکنش به اصلاح نظام آموزشی #مجارستان خبر را در این لینک بخوانید: http://eurone.ws/108gQDاما ویدئوی انوکی ها مرتبط با این موضوع را هم از دست ندهید. #euronewsXAnooki

Posted by Euronews Persian on Friday, April 1, 2016

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نمایشگاه ون‌گوگ در موزه اورسی پاریس با کمک هوش مصنوعی

خودکشی همزمان دو خواهر نوجوان در تهران

رسانه‌های لهستان: ایران از قطعات تراکتور شرکت لهستانی برای ساخت پهپاد انتحاری استفاده کرده است