فیفا دوره جدید مدیریتی خود را با یک دیدار دوستانه فوتبال آغاز کرد

فیفا دوره جدید مدیریتی خود را با یک دیدار دوستانه فوتبال آغاز کرد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

جیانی اینفانتینو نخستین روز کاری خود را با برپایی یک دیدار دوستانه فوتبال میان کارمندان و میهمانان فیفا بر روی زمین چمن این نهاد بین المللی در زوریخ

آگهی

جیانی اینفانتینو نخستین روز کاری خود را با برپایی یک دیدار دوستانه فوتبال میان کارمندان و میهمانان فیفا بر روی زمین چمن این نهاد بین المللی در زوریخ جشن گرفت.

اینفانتینو در حاشیه این دیدار فیفای آینده را اینگونه توصیف کرد: «نخستین گامی که باید برداریم این است که نشان دهیم درهای فیفا را گشوده ایم، بسیار شفاف هستیم و از آنچه انجام می دهیم هراسی نداریم. باید نشان داد روح تازه ای در فیفا دمیده شده است. در اینصورت است که با واکنش های مثبت روبرو می شویم.»

لوئیس فیگو کاپیتان سابق تیم ملی پرتغال، فابیو کاناوارو فوتبالیست نام آورایتالیایی که فتح جام جهانی به همراه تیم ملی کشورش را در کارنامه دارد و نیز فابیو کاپلو سرمربی سابق تیم ملی انگلیس و روسیه از جمله میهمانان سرشناس شرکت کننده در این مسابقه دوستانه بودند.

شیخ سلمان بحرینی رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا که یکی از سه رقیب جیانی اینفانتینو برای به دست گرفتن ریاست فیفا بود نیز از جمله افراد حاضر بر روی زمین چمن فیفا بود.

جانشین اینفانتینو در راس اتحادیه فوتبال اروپا، یوفا، قرار است روز جمعه مشخص شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

عربستان رسما از پیشنهاد خود برای میزبانی جام جهانی ۲۰۳۴ رونمایی کرد

اعضای فدراسیون فوتبال عربستان رونالدو را به‌خاطر حرکتی «تحریک‌آمیز» جریمه و محروم کردند

داستان قلعه‌نویی و کلینزمن؛ نتایجی مشابه با سرنوشتی متفاوت