Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

فستیوال فیلم برلین: متلک انداختن ژرار دوپاردیو به جرج کلونی

فستیوال فیلم برلین: متلک انداختن ژرار دوپاردیو به جرج کلونی
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

ژرار دوپاردیو، یکی از میهمانان سرشناسی است که قدم بر فرش قرمز فستیوال فیلم برلین گذاشت. هنرپیشه جنجالی فرانسوی-روس، در جلسه مطبوعاتی فیلم خود از جرج

آگهی

ژرار دوپاردیو، یکی از میهمانان سرشناسی است که قدم بر فرش قرمز فستیوال فیلم برلین گذاشت.

هنرپیشه جنجالی فرانسوی-روس، در جلسه مطبوعاتی فیلم خود از جرج کلونی، ستاره هالیوود انتقاد کرد و به او به دلیل این که می خواهد همزمان هم هنرپیشه باشد، هم سیاستمدار و هم یک فعال محیط زیست متلک انداخت.

این هنرپیشه ۶۷ ساله که علاوه بر هنرپیشگی، مالک تاکستان است و به تولید شراب علاقمند است می گوید: «از همه چیز مهمتر این است که این نقش بسیار جالبی است. با حضور گاوها و کشاورزان این نقش برای من نقش فوق العاده ای است. اما در زندگی شخصی، موضوع زن و الکل برای من موضوع تمام شده ای است. اما تهیه کننده مجبور بود که تلاش زیادی برای جور کردن این مسایل کند.»

دوپاردیو در فیلم جدیدش که «سنت امور» نام دارد و از بخش رقابتی فستیوال برلین کنار گذاشته شد، در نقش یک دامدار بازی می کند که لذت زندگی را در نوشیدن شراب و سفرهای جاده ای با فرزندش یافته است.

وولفگانگ اشپیندلر، گزارشگر یورونیوز از برلین می گوید: «بخش رقابتی فستیوال به پایان رسید و نامزد واقعی برای خرس طلایی بهترین فیلم وجود ندارد. امشب هیات داوران به ریاست مریل استریپ برنده جایزه خرس طلایی را معرفی می کند. من از قبل سهم خودم را برداشته ام. البته واقعیت این است که آن را از بازار خریدم. یک خرس که نه طلا است و نه نقره، اما برای من است.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

توهین ژرار دوپاردیو به خبرنگاران در جشن دریافت مدال افتخار شهر بروکسل

دولت آلمان «اظهارات یهودستیزانه» در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم برلین را بررسی می‌کند

محمد رسول‌اف پس از خروج از ایران امروز وارد جشنواره کن شد