Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

رأی دهندگان مردد در انتخابات نیوهمپشایر سرنوشت ساز می شوند

رأی دهندگان مردد در انتخابات نیوهمپشایر سرنوشت ساز می شوند
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

در آستانه برگزاری انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری آمریکا در ایالت نیوهمپشایر، بسیاری از رأی دهندگان هنوز در انتخاب نامزد مورد علاقه خود تردید دارند، و

آگهی

در آستانه برگزاری انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری آمریکا در ایالت نیوهمپشایر، بسیاری از رأی دهندگان هنوز در انتخاب نامزد مورد علاقه خود تردید دارند، و به همین دلیل هواداران نامزدها به تبلیغات خود ادامه می دهند.

ایوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ، نامزد جنجالی جمهوریخواه، که برای تبلیغ به نفع پدرش به نیوهمپشایر آمده می گوید: «طبعاً من درک منحصر به فردی از او دارم چون دخترش هستم، اما یک دهه در کنار او کار کرده ام و می دانم در کارهای اجرایی چه قابلیت بالایی دارد.»

اشتفان گروبه، خبرنگار یورونیوز، در شهر سیلم از تعدادی از شهروندان می پرسد که کی نامزد مورد علاقه شان را انتخاب کرده اند. یک رأی دهنده می گوید: «دیروز!» رأی دهنده دیگری می گوید: «تا هفته پیش بین چند نفر و چند حزب سرگردان بودم!» یک رأی دهنده دیگر می گوید: «من تصمیم قطعی را در محل ثبت نام گرفتم اما انتخابم همان کسی بود که از اول فکر می کردم.»

ساکنان نیوهمپشایر سابقه چشمگیری در عمل کردن برخلاف پیشبینی ها و نظرسنجی ها، و تصمیمگیری در لحظه آخر دارند. خبرنگار یورونیوز می گوید: «تقریباً چهل درصد رأی دهندگان هنوز تصمیم نگرفته اند، و آرای آنها به شکل برابر بین دموکراتها و جمهوریخواهان تقسیم می شود. البته، در مورد یک چهارم این افراد احتمال تغییر عقیده وجود دارد. به همین دلیل شاید شاهد شگفتی بزرگی باشیم.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

دو برادر آمریکایی در ۱۲ ثانیه ۲۵ میلیون دلار رمزارز را سرقت کردند

دیوید کاپرفیلد شعبده‌باز مشهور آمریکایی به سوءرفتار و آزار جنسی ۱۶ زن متهم شد

دولت بایدن به رغم تعلیق ارسال بمب، یک میلیارد دلار سلاح و مهمات به اسرائیل می‌فرستد