Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

آزار جنسی زنان آلمانی در شب سال نو

آزار جنسی زنان آلمانی در شب سال نو
Copyright 
نگارش از مسعود سالاری
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در طول جشن شب سال نو میلادی در شهر کلن مردان جوان در حالت مستی زن ها را مورد آزار جنسی قرار داده و از آنها دزدی کردند. پلیس کلن تاکنون ۸۰ مورد شکایت

آگهی

در طول جشن شب سال نو میلادی در شهر کلن مردان جوان در حالت مستی زن ها را مورد آزار جنسی قرار داده و از آنها دزدی کردند. پلیس کلن تاکنون ۸۰ مورد شکایت آزار جنسی و دزدی و یک مورد تجاوز از سوی زنان دریافت کرده است.

یکی از زنانی که مورد آزار جنسی قرار گرفته می گوید: «اول پشتم را لمس کردند و بعد از زیر دامنم به پاهایم دست زدند. سعی کردم از خودم دفاع کنم. دستم را به عقب بردم و نزدیک بود روی پله ها بیفتم. نمی شد کاری کرد چون آنجا خیلی شلوغ بود.»

به گفته پلیس آلمان در آن شب مجموعا در حدود هزار مرد در شهر کلن به زنان دست درازی کردند.

رئیس پلیس شهر کلن می گوید: «چیزی که ما می دانیم آن است که این آزار جنسی وجود داشته و عاملان آن گروهی از مردان جوان بین ۱۸ تا ۳۵ ساله بوده اند که به نظر می رسد اهل کشورهای عربی یا شمال آفریقا هستند.»

در عین حال هایکو ماس، وزیر دادگستری آلمان اعتقادی به انتساب این رفتار به گروهی خاص ندارد. او می گوید: «در طول تحقیقات، روشن خواهد شد چه گروه یا شبکه ای عامل این حرکت هستند. ربط دادن این قضیه به پناهندگان، ساده انگاری و سوء استفاده ابزاری از مباحث روز است. در حال حاضر باید موضوع را بررسی کنیم تا به نتیجه لازم برسیم.»

اتفاقات اخیر در مرکز شهر کلن روی داد. پلیس کلن در ماههای اخیر متوجه بالا رفتن آمار بزه های کوچک بویژه در ایستگاه مرکزی قطار در این شهر شده بود. به همین دلیل، برخی این وقایع را به پناهجویانی نسبت می دهند که در طی این مدت وارد آلمان شده اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اعتراض به آزار جنسی گسترده زنان در کلن آلمان

رهبر باندی که آلت تناسلی مردان را می‌برید و فیلم‌هایش را روی سایت می‌گذاشت به ۲۲ سال زندان محکوم شد

کندن سنگ‌فرش‌های محله خلافکاران در پایتخت دانمارک برای توقف خرید و فروش هروئين