ماجرای اردوغان و مردی که می خواست خودکشی کند

ماجرای اردوغان و مردی که می خواست خودکشی کند
نگارش از مسعود سالاری
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه فردی را از خودکشی منصرف کرد. مطبوعات ترکیه نوشتند روز جمعه در حالی که رئیس جمهوری این کشور با همراهان خود در حال

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه فردی را از خودکشی منصرف کرد. مطبوعات ترکیه نوشتند روز جمعه در حالی که رئیس جمهوری این کشور با همراهان خود در حال عبور از پلی مرتفع در استانبول بود، مردی را دید که گفته می شود به علت مشکلات خانوادگی، قصد داشت با پریدن از بالای پل به زندگی خود پایان دهد. آقای اردوغان ضمن دستور توقف به محافظان خود، مشاورانش را به سوی مرد ناامید فرستاد و پس از پنج دقیقه گفتگو او را متقاعد کرد تا به زندگی بازگردد. در پایان، مرد نجات یافته به دست بوسی ناجی خود رفت.

آگهی

تا پیش از رسیدن آقای اردوغان، نیروهای پلیس و مشاوران بعد از یک ساعت و نیم گفتگو با این مرد به نتیجه ای دست نیافته بودند.

مطبوعات ترکیه هم چنین نوشتند رئیس جمهوری ترکیه زمانی که روی پل بسفر با این صحنه روبرو شد در حال بازگشت از نماز جمعه بود.

واکنش ها به انتشار این خبر و ویدئوی مربوط به آن در شبکه های اجتماعی ترکیه متفاوت بود. برخی آقای اردوغان را «قهرمان» و برخی دیگر کار او را یک «نمایش تبلیغاتی» نامیدند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اردوغان: مذاکرات ترکیه برای پیوستن به اتحادیه اروپا در حال احتضار است

اقتصاد «آشفته» ترکیه؛ فقر چقدر جدی است؟

۶ ماه پس از زلزله قهرمان‌ماراش؛ در مناطق زلزله‌زده ترکیه چه می‌گذرد؟