Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

اکسل اسویندال فاتح رقابت های اسکی سرعت ایتالیا

اکسل اسویندال فاتح رقابت های اسکی سرعت ایتالیا
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

اکسل اسویندال روز شنبه موفق شد در ماده سرعت رقابت های فصل جام جهانی اسکی مردان در ارتفاعات وال گاردنایِ ایتالیا به مقام نخست دست یابد. این اسکی باز

آگهی

اکسل اسویندال روز شنبه موفق شد در ماده سرعت رقابت های فصل جام جهانی اسکی مردان در ارتفاعات وال گاردنایِ ایتالیا به مقام نخست دست یابد. این اسکی باز سی و سه ساله نروژی برای فتح این ماده رکورد یک دقیقه و پنجاه و چهار ثانیه و هشتاد صدم ثانیه را به نام خود ثبت کرد. اسویندال با این پیروزی که پس از فتح ماده سوپر جی به دست آمد سی امین پیروزی خود را در رقابت های جام جهانی و سومین قهرمانی فصل خود را در ماده سرعت تجربه کرد.

گیه رمو فاید اسکی باز فرانسوی که در پیست کانادا پنجم و در پیست کلورادو سوم شده بود با ثبت زمان یک دقیقه و پنجاه و پنج ثانیه و بیست و سه صدم ثانیه پس از اسویندال در جایگاه دوم رقابت های سرعت ایتالیا قرار گرفت.

کیه تیل یانسرود نروژی دیگر اسکی باز رقابت های پیست ایتالیا بود که توانست با چهل و شش صدم ثانیه اختلاف نسبت به اسویندال به مقام سوم این ماده دست یابد.

گفتنی است رقابت های اسکی سرعت وال گاردنا در ایتالیا امروز پس از سانحه ای که برای ماتیاس مایر اسکی باز اتریشی و قهرمان این رشته در بازیهای المپیک روی داد، برای دقایقی متوقف شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پرچمدار کاروان ایران اولین «دوپینگی» المپیک پکن؛ ادامه تمرین ستاره ۱۵ساله روس با جود تست مثبت

عنوان سریع‌ترین یخ‌نورد دنیا به یک ایرانی رسید، محسن بهشتی‌راد در سوئیس بر قله ایستاد

پایان مسابقات جهانی کوهنوردی با اسکی در سوئیس با معرفی تیم های برگزیده