Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

فصل سرما و امواج ناآرام مانع ورود مهاجران به اروپا نمی شود

فصل سرما و امواج ناآرام مانع ورود مهاجران به اروپا نمی شود
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

فصل سرما و امواج ناآرام دریای اژه و مدیترانه مهاجران و پناهجویان را از فکر رسیدن به اروپا منصرف نکرده است. در چهار روز اخیر حدود ۴ هزار و ۶۰۰ نفر از

آگهی

فصل سرما و امواج ناآرام دریای اژه و مدیترانه مهاجران و پناهجویان را از فکر رسیدن به اروپا منصرف نکرده است. در چهار روز اخیر حدود ۴ هزار و ۶۰۰ نفر از آنان از آفریقا و از طریق دریای مدیترانه وارد جنوب ایتالیا شدند.

بیشتر این مهاجران توسط گارد ساحلی ایتالیا نجات داده شده اند. صبح یکشنبه نیز حدود ۹۰۰ نفر از آنان که توسط نروژی ها نجات داده شده بودند وارد بندر رجو کالابریای ایتالیا شدند.

در آن سو و در مرز یونان و مقدونیه، با اعمال محدودیت اتحادیه اروپا و الویت قائل شدن به پناهجویان عراقی، سوری و افغانستانی اجتماع مهاجران و پناهجویان شاهد تنش بین مهاجران و ماموران پلیس بوده است.

كميساريای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان می گوید همچنان روزانه ۸ هزار مهاجر یا در لب مرزهای اتحادیه اروپا به انتظار می نشینند و یا از مرزهای آن عبور می کنند.

همزمان، گروهی از پناهجویانی که موفق شده اند خود را به شهر مولهایم در شمال آلمان برسانند در آستانه کریسمس هدایایی را دریافت کردند که گروهی از آلمانی ها برای آنها تهیه کرده بودند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

غرق شدن دو قایق پناهجویان در سواحل ایتالیا؛ ده‌ها نفر جان باختند و ناپدید شدند

نشست گروه۷ با طعم «استقراض به اوکراین»؛ «یکه‌تازی» ملونی همزمان با «افول» ماکرون و سوناک

زن ایتالیایی که در مجارستان با خطر زندان روبرو بود با پیروزی در انتخابات پارلمان اروپا مصونیت یافت