Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

پاریس برای کنفرانس بین المللی تغییرات آب و هوایی آماده می شود

پاریس برای کنفرانس بین المللی تغییرات آب و هوایی آماده می شود
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

محل برگزاری کنفرانس بین المللی تغییرات آب و هوایی در منطقه «لو بورژه» در نزدیکی پاریس از روز شنبه رسما در اختیار سازمان ملل متحد قرار گرفت. همزمان با

آگهی

محل برگزاری کنفرانس بین المللی تغییرات آب و هوایی در منطقه «لو بورژه» در نزدیکی پاریس از روز شنبه رسما در اختیار سازمان ملل متحد قرار گرفت. همزمان با ورود تدریجی خبرنگاران و مقام های کشورهای مختلف به این محل٬ تدابیر امنیتی شدیدی برای این منطقه در نظر گرفته شده است.

لوران فابیوس٬ وزیر خارجه فرانسه کلید مجموعه نمایشگاه های لو بورژه٬ محل برگزاری این نشست را تقدیم کریستینا فیگرس، دبیر کنفرانس تغییرات آب و هوایی سازمان ملل متحد کرد.

تقریبا تمامی کشورهای حاضر در این کنفرانس برنامه ای از پیش تعیین شده برای مقابله با گرم شدن زمین دارند٬ که این خود امیدها نسبت به نتیجه بخش بودن این کنفرانس را دوچندان می کند. این کنفرانس که روز دوشنبه سی ام نوامبر آغاز می شود و تا یازدهم دسامبر ادامه خواهد داشت. در آستانه برگزاری این کنفرانس٬ همچون دیگر شهرهای بزرگ دنیا٬ فعالان محیط زیست در پاریس هم خواهان برپایی راهپیمایی گسترده ای هستند. اما در پی حملات مرگبار دو هفته پیش در پاریس و اعلام حالت فوق العاده و در نتیجه ممنوعیت برگزاری تجمعات گسترده٬ فعالان محیط زیست بر آن هستند تا روز یکشنبه با تشکیل زنجیره انسانی به دور میدان جمهوری پاریس نگرانی خود را نسبت به آینده کره زمین نشان دهند.

یکی از آنها می گوید: «با توجه به اینکه برگزاری هرگونه راهپیمایی ممنوع اعلام شده برای نشان دادن اینکه مردم خود باید آینده شان را رقم بزنند٬ ما یک زنجیره انسانی تشکیل می دهیم.»

فعالان صلح سبز در کنار برج ایفل در پاریس با فرستادن یک بالن به فضا امیدوارند که رهبران جهان در این کنفرانس راه حلی جدی برای آینده زمین بیابند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

برگزاری تظاهرات در حفاظت از محیط زیست در شهرهای مختلف اروپا

درخواست جهانی از شرکت کنندگان در کنفرانس پاریس برای مقابله با تغییرات جوی

لندن برای برپایی راهپیمایی گسترده در اعتراض به تغییرات اقلیمی آماده می شود