راهپیمایی طرفداران محیط زیست در آستانه کنفرانس تغییرات آب و هوایی پاریس

راهپیمایی طرفداران محیط زیست در آستانه کنفرانس تغییرات آب و هوایی پاریس
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

در آستانه کنفرانس تغییرات آب و هوایی در پاریس٬ طرفداران محیط زیست در نزدیک به پنجاه شهر بزرگ دنیا دست به راهپیمایی می زنند. گروهی از این افراد روز

آگهی

در آستانه کنفرانس تغییرات آب و هوایی در پاریس٬ طرفداران محیط زیست در نزدیک به پنجاه شهر بزرگ دنیا دست به راهپیمایی می زنند.

گروهی از این افراد روز جمعه در مانیل پایتخت فیلیپین راهپیمایی کردند. مجمع الجزایر فیلیپین از گرم شدن زمین و بالا آمدن سطح آبها آسیب بسیاری را متحمل خواهد شد.

در هلند نیز عده ای در پاسخ به فراخوان یک سازمان غیردولتی با شعار دنیایی «تمیز و درست» از اوترخت به راه افتاده اند تا خود را به پاریس برسانند.

مرجان مینسما٬ از حامیان محیط زیست گفت:«فکر می کنم به خاطر فشارهای موجود دولت به روند امور سرعت می بخشد اما باید این روند شتاب بیشتری بگیرد.»

هم اکنون همه نگاه ها به کنفرانس تغییرات آب و هوایی سازمان ملل در پاریس دوخته شده تا رهبران بیش از ۱۵۰ کشور دنیا با هدف جلوگیری از گرمایش زمین و کاهش گازهای گلخانه ای راهکاری عملی بیابند.

این کنفرانس دو هفته پس از حملات جمعه سیاه پاریس و تحت تدابیر شدید امنیتی روز دوشنبه ۳۰ نوامبر در پایتخت فرانسه آغاز می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

چه عواملی می توانند موفقیت کنفرانس محیط زیست پاریس را تضمین کنند؟

لندن برای برپایی راهپیمایی گسترده در اعتراض به تغییرات اقلیمی آماده می شود

بانک جهانی ۱۶ میلیارد دلار به آفریقا کمک می کند