Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

در خبرها آمده بود...

در خبرها آمده بود...
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

هر جمعه، خبرنگاران زبانهای مختلف یورونیوز، سوژه هایی را از گوشه و کنار جهان برای شما انتخاب می کنند که معمولا در سرخط خبرهای رسانه های بین المللی

آگهی

هر جمعه، خبرنگاران زبانهای مختلف یورونیوز، سوژه هایی را از گوشه و کنار جهان برای شما انتخاب می کنند که معمولا در سرخط خبرهای رسانه های بین المللی منعکس نشده اند.

بلژیک: همراهی گربه ای با پلیس

هفته گذشته پس از آنکه پلیس و مقام های امنیتی بلژیک از کاربران شبکه های اجتماعی خواست که همزمان با اجرای عملیات ضد تروریستی سکوت کرده و خبررسانی نکنند، تقریبا همه رسانه های بلژیکی پخش زنده اتفاقاتی را که در مرکز شهر بروکسل جریان داشت متوقف کردند. حتی هشتگ #BrusselsLockdown که برای اطلاع رسانی در این باره در توئیتر ساخته شده بود، فقط عکس گربه ها را به نمایش درآورد تا اطلاعاتی از عملیات پلیس به بیرون درز نکند.

پلیس بلژیک نیز روز پس ازعملیات در اقدامی برای تشکر از مردم بلژیک عکس یک ظرف غذای گربه با آرم پلیس را توییت کرد و از همه گربه ها تشکر کرد.

روسیه: دوستی ببر و بز

این داستان عجیب دوستی بین یک ببر به نام “آمور” و یک بز به نام “تیمور” است که در یک پارک صحرایی در روسیه زندگی می کنند.

این بز که به عنوان یکی از دو وعده غذایی هفتگی آمور برای او آورده شده بود اما به دلایلی نامشخص آمور از خوردن تیمور صرف نظر کرده و به جای یک وعده غذایی با او دوستی می کند. مسئولان پارک می گویند هیچ تصمیمی برای جدا کردن این دو حیوان ندارند و امید دارند این دوستی بری مدتی طولانی ادامه یابد.

وقتی “ادل” با نام “جنی” وارد می شود

“ادل” خواننده مشهور بریتانیایی و برنده جازه اسکار بهترین خواننده زن، با شرکت در یکی از برنامه های شبکه بی بی سی جهانی با گریم صورتش خود را با نام “جنی” معرفی کرد. این خواننده ۲۷ ساله در پشت صحنه این برنامه در کنار دیگر افرادی که در برنامه “ ادل های آینده” شرکت داشتند حاضر شد. زمانی که نوبت به “جنی” یا “ادل” واقعی رسید او آهنگ “Make You Feel My Love” را برای تماشاچیان اجرا کرد و در این لحظه بود که همه متوجه شدند که او ادل واقعی است و با تغییر چهره در برنامه شرکت کرده است.

دفاع از آخرین کودتاگر ترکیه

یک استاد زمین شناسی ترکیه، در جدیدترین گفتگوی خود اعلام کرده که مجبور کردن افراد به خوردن مدفوع که یکی از مجازاتهایی بوده که برای زندانیان در زمان کودتای ۱۹۸۰ میلادی در ترکیه مورد استفاده قرار می گرفته است یک شکنجه به شمار نمی رود.

جلال شنگور، استاد زمین شناسی دانشگاه فنی استانبول در این گفتگو به صراحت از عملکرد آخرین کودتاگر ترکیه کنان ارون، دفاع کرد.

کنان اورن در ۱۲ سپتامبر ۱۹۸۰ با کودتایی دولت وقت ترکیه را سرنگون کرد. وی تا سال ۱۹۸۹ به عنوان رئیس جمهور ترکیه در قدرت ماند.

آلمان: کمک پناهجوی سابق به پناهجویان و بی خانمانها

یکی از پناهجویان سابق به آلمان اکنون با پخت غذا و اطعام افراد بی خانمان و پناهجویانی که بدون سرپناه در برلین هستند، قصد دارد از مردم آلمان که به او پناه داده اند، تشکر کند. الکس عصالی ، در سال ۲۰۰۷ میلادی از شهر دمشق در سوریه به آلمان پناه آورده است.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)0; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));> THATS ALEX! A big shoutout to him this morning, Dieser Mann beeindruckt mich zu tiefst! Seine Geschichte ist nicht…

Posted by Tabea Bü on�Saturday, 21 November 2015

فرانسه: شکارچی که توسط سگ خود شکار شد

شکارچی ۶۱ ساله فرانسوی که اسلحه خود را به درخت تکیه داده بود، پس از آنکه سگ او شروع به بازی با اسلحه کرد ناگهان با شلیک ساچمه ها از ناحیه بازو و پا مجروح شد.

Visit Flanders
art-sheep.com
lenta.ru
Disability and Me
www.minutebuzz.com
www.todayszaman.com
www.ibtimes.co.uk
www.telegraph.co.uk
La République de Pyrénées

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تحریم نفتی روسیه و کارشکنی‌های اوکراین؛ مجارستان و اسلواکی از اروپا خواستند میانجیگری کند

واکنش مجارستان به سلب حق میزبانی نشست وزرای خارجه و دفاع؛ بورل: باید جوابی به عملکرد اوربان می‌دادیم

تصاویری از تشریفات پادشاهی و کالسکه سلطنتی در لندن؛ چارلز سوم پارلمان جدید بریتانیا را افتتاح کرد