سخنان رییس جمهوری فرانسه پس از پایان عملیات «سن دونی»

سخنان رییس جمهوری فرانسه پس از پایان عملیات «سن دونی»
نگارش از Soroush Alavi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

فرانسوا اولاند، رییس جمهوری فرانسه دقایقی پس از پایان عملیات چند ساعته پلیس ویژه در منطقه «سن دونی» در حومه پاریس برای دستگیری مظنونین به ارتکاب

آگهی

فرانسوا اولاند، رییس جمهوری فرانسه دقایقی پس از پایان عملیات چند ساعته پلیس ویژه در منطقه «سن دونی» در حومه پاریس برای دستگیری مظنونین به ارتکاب عملیات تروریستی سخنانی ایراد کرد.

فرانسوا اولاند، رییس جمهوری فرانسه گفت: «این تحولات بار دیگر این موضوع را ثابت کرد که ما در جنگ بسر می بریم. جنگ علیه تروریسم که خود تصمیم گرفت به ما اعلان جنگ کند.»

آقای اولاند در ادامه افزود: «بر شدت عملیات نظامی در سوریه افزوده شده است. ناو «شارل دوگل» اعزام شده است. این موضوع به ما این امکان را خواهد داد تا در منطقه مدیترانه شرقی ظرفیت عملیاتی خود و حملات هوایی را سه برابر کنیم. از جامعه جهانی می خواهم در نابودی داعش سهم و مشارکت داشته باشد.»

رییس جمهوری فرانسه درباره بحران پناهجویان و ارتباط آن با تروریسم گفت: «عده ای اعتقاد دارند بین ورود پناهجویان از خاورمیانه و و تهدیدهای تروریستی ارتباط وجود دارد. حقیقت اینست که این رابطه وجود دارد زیرا مردم عراق و سوریه فرار می کنند. آنها قربانی کسانی هستند که امروز به ما حمله کرده اند.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

وزیر کشور فرانسه: «تروریسم اسلام‌گرای سنی» اصلی‌ترین خطر برای اروپاست

پارلمان اروپا با تصویب قطعنامه‌ای خواستار قرار دادن سپاه در فهرست سازمان‌های تروریستی شد

سیزده نفر که قصد ترور رئیس جمهوری فرانسه و سرنگونی دولت را داشتند محاکمه می‌شوند