Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

سخنان رییس جمهوری فرانسه پس از پایان عملیات «سن دونی»

سخنان رییس جمهوری فرانسه پس از پایان عملیات «سن دونی»
Copyright 
نگارش از Soroush Alavi
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

فرانسوا اولاند، رییس جمهوری فرانسه دقایقی پس از پایان عملیات چند ساعته پلیس ویژه در منطقه «سن دونی» در حومه پاریس برای دستگیری مظنونین به ارتکاب

آگهی

فرانسوا اولاند، رییس جمهوری فرانسه دقایقی پس از پایان عملیات چند ساعته پلیس ویژه در منطقه «سن دونی» در حومه پاریس برای دستگیری مظنونین به ارتکاب عملیات تروریستی سخنانی ایراد کرد.

فرانسوا اولاند، رییس جمهوری فرانسه گفت: «این تحولات بار دیگر این موضوع را ثابت کرد که ما در جنگ بسر می بریم. جنگ علیه تروریسم که خود تصمیم گرفت به ما اعلان جنگ کند.»

آقای اولاند در ادامه افزود: «بر شدت عملیات نظامی در سوریه افزوده شده است. ناو «شارل دوگل» اعزام شده است. این موضوع به ما این امکان را خواهد داد تا در منطقه مدیترانه شرقی ظرفیت عملیاتی خود و حملات هوایی را سه برابر کنیم. از جامعه جهانی می خواهم در نابودی داعش سهم و مشارکت داشته باشد.»

رییس جمهوری فرانسه درباره بحران پناهجویان و ارتباط آن با تروریسم گفت: «عده ای اعتقاد دارند بین ورود پناهجویان از خاورمیانه و و تهدیدهای تروریستی ارتباط وجود دارد. حقیقت اینست که این رابطه وجود دارد زیرا مردم عراق و سوریه فرار می کنند. آنها قربانی کسانی هستند که امروز به ما حمله کرده اند.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نتایج دور دوم انتخابات پارلمانی فرانسه: پیروز غافلگیرکننده ائتلاف چپ‌ها؛ «نه» به راست افراطی

اتحاد احزاب غیرهمگون برای شکست راست افراطی؛ آیا ماکرونیسم نیامده محکوم به رفتن است؟

در گرماگرم افزایش تنش‌ها در خاورمیانه، فرانسه امنیت شب تحویل سال نوی المپیکی را تشدید می‌کند