Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

پارلمان اوکراین به ممنوعیت تبعیض علیه اقلیتهای جنسی در یافتن کار رای داد

پارلمان اوکراین به ممنوعیت تبعیض علیه اقلیتهای جنسی در یافتن کار رای داد
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

پارلمان اوکراین با اصلاح قانون کار این کشور و با ۲۳۴ رای موافق در مقابل ۲۲۶ رای مخالف، به ممنوعیت تبعیض علیه اقلیتهای جنسی در یافتن کار رای داد. اما

آگهی

پارلمان اوکراین با اصلاح قانون کار این کشور و با ۲۳۴ رای موافق در مقابل ۲۲۶ رای مخالف، به ممنوعیت تبعیض علیه اقلیتهای جنسی در یافتن کار رای داد.

اما همزمان رییس پارلمان اوکراین تاکید کرد که این قانون بدان معنی نیست که در آینده ازدواج افراد همجنسگرا در این کشور به رسمیت شناخته شود.

ولودیمیر آریف، یکی از نمایندگان موافق این قانون، با اشاره به اهمیت نشان دادن این که اوکراین یک کشور اروپایی است و روح و ذهنیت روس بر آن حاکم نیست، گفت: “مشکل است اما اوکراین در حال گریز از واقعیت دوران گذشته تعلق به شوروی سابق و ورود به اروپاست.”

اوله مدونیتسیا، نماینده مخالف هم باید بیان این که در جامعه اوکراین نظرات متفاوتی در این زمینه وجود دارد، گفت: “من روشی را که این لایحه به رای گذاشته شد دوست نداشتم. این یک کار موقت بود.”

ماریا کورنیوک، خبرنگار یورونیوز در کی یف هم با اشاره به این که تصویب این قانون از شرایط اتحادیه اروپا برای برداشته شدن شرط گرفتن ویزا برای اتباع اوکراینی بمنظور ورود به اروپا است، می گوید: “برای این کار می بایست ابتدا کمیسیون اروپا آن را تایید کند و سپس پارلمان اروپا هم به آن رای مثبت دهد. ممکن است این کار تا سال ۲۰۱۶ میسر شود. ولی در این صورت هم فقط دارندگان گذرنامه های بیومتریک خواهند توانست بدون ویزا وارد اروپا شوند.”

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

چرا روسیه در حمله به شهرهای اوکراین از بمب‌های قدیمی ارتقا یافته استفاده می‌کند؟

جدال میراژها با سوخوها؛ آیا جنگنده‌های فرانسه به سلطه هوایی روسیه در آسمان اوکراین پایان می‌دهند؟

آستین: سرعت پیشروی روسیه در خارکیف با رفع محدودیت‌های تسلیحاتی غرب کند شد