لیگ قهرمانان اروپا؛ شکست سخت آرسنال و صعود زنیت به مرحله بعد

لیگ قهرمانان اروپا؛ شکست سخت آرسنال و صعود زنیت به مرحله بعد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

در هفته چهارم از لیگ قهرمانان اروپا و در بازیهای روز دوم المپیک رم در خانه ۳ بر دو بایر لورکوزن را شکست داد تا همچنان در کورس صعود به مرحله بعدی لیگ

آگهی

در هفته چهارم از لیگ قهرمانان اروپا و در بازیهای روز دوم المپیک رم در خانه ۳ بر دو بایر لورکوزن را شکست داد تا همچنان در کورس صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان باقی بماند. در این گروه بارسلونا هم در کامپ نو باته بوریسوف را دو بر صفر شکست داد تا کار بسیار آسانی در دو بازی آینده برای صعود داشته باشد.

در گروه اف، آرسنالی که پانزده روز پیش در ورزشگاه امارات لندن بایرن مونیخ را دو بر صفر مغلوب کرده بود در مونیخ مقهور شاگردان پپ گواردیولا شد. قرمز پوشان بایرن موفق شدند در نیمه اول با گلزنی لواندووسکی و مولر و آلابا سه بر صفر جلو بیفتند و در نیمه دوم دو گل روبن و بار دیگر مولر و در مقابل تک گل آرسنال شکست سختی به شاگردان آرسن ونگر وارد کردند. در این گروه موینخ و المپیاکوس شانسهای اصلی صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا هستند. آرسنال همچنان می توان امیدوار به صعود باشد.

چلسی دو بر یک در ورزشگاه استانفورد بریج توانست به سختی از سد دیناموکی اف بگذرد تا در جای دوم جدول گروه جی قرار بگیرد و مورینیو کمی از اخراج فاصله گرفته باشد. در دیگر بازی پورتوی صدرنشین هم سه بر یک ماکابی تل آویو را شکست داد تا راه صعود به مرحله بعدی رقابتها برای پرتغالی ها هموارتر از قبل شود.

اما در گروه اچ زنیت سن پترزبورگ با برد دو بر صفر در ورزشگاه ژرلان لیون توانست تبدیل به اولین باشگاه راه یافته به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا شود. در دیگر بازی این گروه، خنت بلژیک در مقابل والنسیا قرار گرفت. در این بازی بلژیکی ها میزبان شگفتی ساز شدند و یک بر صفر والنسیا را شکست دادند. به این ترتیب به جز والنسیا که در جای دوم قرار گرفته، لیونی ها و خنتی ها همچنان شانس کم خود برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان را حفظ کرده اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اعضای فدراسیون فوتبال عربستان رونالدو را به‌خاطر حرکتی «تحریک‌آمیز» جریمه و محروم کردند

داستان قلعه‌نویی و کلینزمن؛ نتایجی مشابه با سرنوشتی متفاوت

ساحل‌عاج با ۲شکست و اخراج مربی چگونه قهرمان آفریقا شد؟ هالر؛ از مبارزه با سرطان تا «منجی فیل‌ها»