Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

جبهه انقلابیون رقه: حمله شدیدی علیه داعش در رقه آغاز می کنیم

جبهه انقلابیون رقه: حمله شدیدی علیه داعش در رقه آغاز می کنیم
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

ارتش سوریه با کمک توپخانه و گلوله باران شمال استان حما سعی در بیرون راندن مخالفان مسلح بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه از مناطقی دارد که بواسطه ارتباط و

آگهی

ارتش سوریه با کمک توپخانه و گلوله باران شمال استان حما سعی در بیرون راندن مخالفان مسلح بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه از مناطقی دارد که بواسطه ارتباط و نزدیکی به مرز ترکیه استراتژیک خوانده می شود.

از سوی دیگر جبهه انقلابیون رقه، گروهی از یک ائتلاف مخالف بشار اسد که از حمایت آمریکا برخوردارند روز پنجشنبه اعلام کرد حمله شدیدی را علیه داعش در استان رقه که دژ اسلامگرایان افراطی داعش محسوب می شود آغاز خواهد کرد.

روسیه نیز روز چهارشنبه تصاویر یک جنگندۀ خود در آسمان سوریه را پخش کرد که به گفته مسکو مواضع داعش و مخالفان مسلح افراطی بشار اسد را در حلب و حما بمباران می کرد.

یک گروه مدافع حقوق بشر مستقر در بریتانیا می گوید از زمان آغاز حملات جنگنده های روسیه در سوریه ۱۸۵ غیرنظامی و ۴۱۰ مخالف سوری مسلح از گروه های مختلف کشته شده اند.

همزمان، گروهی بنام جیش الاسلام با پخش تصاویری ادعا کرد روز چهارشنبه چند سرباز ارتش سوریه را در غوطه واقع در نزدیکی دمشق به اسارت گرفته است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

یک سازمان غیردولتی: هشت نفر در حملات روسیه به منطقه تحت کنترل شورشیان در سوریه کشته شدند

روسیه برای عقب راندن بمب‌افک‌های آمریکایی از مرزهای خود جنگنده به پرواز درآورد

آیا جنگ مانع ترانزیت نفت روسیه از اوکراین به اروپا شده است؟