Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

فیلمبردار مجار از مهاجر سوری و فیسبوک شکایت می کند

فیلمبردار مجار از مهاجر سوری و فیسبوک شکایت می کند
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

خبر کوتاه پترا لازلو، فیلمبردار مجار که با پشت پا انداختن به اسامه عبدالمحسن، مهاجر سوری به سوژۀ شبکه های اجتماعی تبدیل شده بود، می گوید از فیسبوک و

آگهی

خبر کوتاه

پترا لازلو، فیلمبردار مجار که با پشت پا انداختن به اسامه عبدالمحسن، مهاجر سوری به سوژۀ شبکه های اجتماعی تبدیل شده بود، می گوید از فیسبوک و این مهاجر سوری شکایت می کند. پترا لازلو می گوید اسامه عبدالمحسن با صحنه سازی ابتدا پلیس مجارستان و سپس وی را متهم کرده که او و فرزندش را به زمین انداخته اند.

وی می گوید برای بازگرداندن «شرافت از دست رفته اش» می خواهد از فیسبوک شکایت کند و تاکید کرده است انتشار این موضوع به روی شبکه های اجتماعی موجب جهانی شدن این ماجرا شده است.

پترا لازلو در مصاحبه ای در همین باره گفته است فیسبوک اجازه داده است که تصاویر ویدئویی این صحنه منتشر شود و همین امر موجب واکنش هایی «نفرت انگیز» نسبت به وی شده است. این فیلمبردار مجار مدعی شده است که به خاطر تهدیدهایی که دریافت کرده قصد دارد در روسیه اقامت کند تا از این تهدیدها در امان باشد.

اسامه عبدالمحسن که در سوریه مربی فوتبال بود، در حال حاضر به همراه خانوادۀ خود در اسپانیا به سر می برد و تحت پوشش مرکزتربیت مربی این کشور قرار دارد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مهاجری که با ضربۀ پای خبرنگار مجار بر زمین افتاد، در اسپانیا مربی فوتبال خواهد شد

مهاجری که با ضربۀ فیلمبردار مجار به زمین افتاد کیست؟

مجارستان نامزد ضدفاشیست ایتالیایی را در آستانه انتخابات پارلمان اتحادیه اروپا به حبس خانگی منتقل کرد