جدال پاری سن ژرمن و رئال مادرید برای صدرنشینی

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
جدال پاری سن ژرمن و رئال مادرید برای صدرنشینی

درادامه دیدارهای هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا و در یکی از حساس ترین آنها، پاری سن ژرمن چهارشنبه شب در جدال صدرنشینی از رئال مادرید پذیرایی می کند.

هر دو تیم دو بازی پیشین خود را با پیروزی پشت سر گذاشته اند و در رقابتهای باشگاههای فرانسه و اسپانیا نیز صدرنشین هستند.

شاگردان لوران بلان در حالی در «پارک دو پرنس» به مصاف حریف اسپانیایی خود می روند که علاوه بر برخورداری از حمایت هواداران، در روز غیبت داوید لوئیز امید زیادی به پا به توپ شدن مارکو وراتی و کوین تراپ دارند.

این درحالیست که رافائل بنیتز به احتمال بسیار زیاد از کریم بنزما و په په استفاده نخواهد کرد. بازی کردن سرخیو راموس و لوکا مودریچ هم کماکان در هاله ای از ابهام قرار دارد.

در دیدار دیگر گروه «آ»، مالمو سوئد و شاختاردونتسک اوکراین برای فرار از قعر جدول با هم روبرو خواهند شد.

اما در گروه «بی» این رقابتها، زسکای مسکو از منچستریونایتد پذیرایی می کند و آیندهوون میهمان ولفسبورگ است. هر چهار تیم این گروه سه امتیازی هستند و تیم یا تیمهایی که بتوانند سه امتیاز این بازی را از آن خود کنند، گام مهمی در راه صعود برداشته اند.

در گروه «سی» بنفیکای صدرنشین در ترکیه با گالاتاسرای قعرنشین روبرو می شود و اتلتیکو مادرید هم در خانه به مصاف آستانه یک امتیازی می رود.

در نهایت در گروه «دی» این رقابتها یوونتوس صدرنشین از بورسیامونشن گلادباخ پذیرایی می کند و منچسترسیتی در یک بازی حساس خانگی به مصاف سویا می رود.

هر هشت بازی راس ساعت ٤٥ و٢٠ دقیقه بوقت اروپای مرکزی (١٥ و ٢٢بوقت تهران) برگزار خواهد شد.