درخشش جودوکاران ژاپنی در نخستین روز مسابقات جایزه بزرگ پاریس

درخشش جودوکاران ژاپنی در نخستین روز مسابقات جایزه بزرگ پاریس
Copyright 
نگارش از Mohsen Salehi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

نخستین روز مسابقات جودوی جایزه بزرگ پاریس با برتری جودوکاران ژاپنی به پایان رسید. در فینال وزن منهای ۶۰ کیلوگرم نااوهیسا تاکاتو با پیروزی بر ونسان

آگهی

نخستین روز مسابقات جودوی جایزه بزرگ پاریس با برتری جودوکاران ژاپنی به پایان رسید. در فینال وزن منهای ۶۰ کیلوگرم نااوهیسا تاکاتو با پیروزی بر ونسان لیمار از کشور میزبان روی سکوی نخست ایستاد.

در فینال وزن منهای ۷۳ کیلوگرم هیروکی آکیموتو، دیگر جودوکار ژاپنی خوش درخشید. او در یک بازی یک طرفه رقیب خود رستم اوروخوف از آذربایجان را شکست داد.

تومورخولگ داوادورج از مغولستان مدال طلای وزن منهای ۶۶ کیلوگرم را به گردن انداخت. او در یک بازی نزدیک گئورگی زانتارا از اوکراین را مغلوب کرد.

در بخش زنان و در دیدار نهایی وزن منهای ۴۸ کیلوگرم، جودوکار با تجربه مغول، اورانتستسیگ مونخابت از سد حریف بلژیکی خود شارلین وان اسنیک گذشت.

میلیندا کیلمندی از کوزوو قهرمان وزن منهای ۵۲ کیلوگرم شد. دارنده دو مدال طلای مسابقات جهانی در فینال «اِولین تشوپ» از سوئیس را به زانو درآورد.

در فینال وزن منهای ۵۷ کیلوگرم تیلما مونتیریو از پرتغال با برتری مقابل سومیا دورجسورنگ از مغولستان به مدال طلا رسید.

تینا تریستنیک از اسلوونی هم مدال طلای وزن منهای ۶۳ کیلوگرم را از آن خود کرد. او در دیدار نهایی حریف هلندی خود یول فرانسین را از پیش رو برداشت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پانصد روزمانده به المپیک پاریس همچنان ورزشکاران روس و بلاروس بلاتکلیفند

کشتی ازبکی «کورَش» در پاریس؛ ورزشکار زن آلمانی غوغا کرد

جودو؛ گرند اسلم ابوظبی با برتری تیمی روسیه به پایان رسید