مرحله مقدماتی جام ملتهای اروپا؛ اسپانیا و انگلستان دو سرگروه به دیدار حریفان می روند

مرحله مقدماتی جام ملتهای اروپا؛ اسپانیا و انگلستان دو سرگروه به دیدار حریفان می روند
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

در ادامه رقابتهای مقدماتی جام ملتهای اروپا، یورو ۲۰۱۶، اسپانیا جمعه با لوکزامبورگ روبرو خواهد شد و در صورت پیروزی که بسیار محتمل به نظر می رسد

آگهی

در ادامه رقابتهای مقدماتی جام ملتهای اروپا، یورو ۲۰۱۶، اسپانیا جمعه با لوکزامبورگ روبرو خواهد شد و در صورت پیروزی که بسیار محتمل به نظر می رسد پیشاپیش تیم صعود کننده به مرحله پایانی در فرانسه راه خواهد یافت.

در این بازی مدافع اسپانیا و تیم رئال مادرید، سرجیو راموس، بدلیل مصدومیت از همراهی تیمش معذور خواهد بود. دیه گو کوستا، مهاج این تیم هم بدلیل محرومیت نمی تواند ماتادورها را همراهی کند.

بقیه تیمهای گروه سی، اسلواکی با هشت امتیاز و به عنوان تیم دوم در مقابل بلاروسی قرار می گیرد. اوکراین تیم سوم جدول هم در برابر مقدونیه بازی خواهد کرد.

در گروه ای انگلستان به استونی می رود. سرگروه انگلستان در این دیدار گری کاهیل خواهد بود. انگلستان در گروه خود با ۲۳ امتیاز از ۸ بازی در صدر است بطور حتم تیم صعودکننده به جام ملتها خواهد بود. سوئیس هم به عنوان تیم دوم گروه در مقابل سن مارینو بازی می کند. سوئیسیها با ۸ امتیاز شانس زیادی برای دور حذفی رقابتهای مقدماتی را خواهند داشت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بازگشت روماریو به زمین فوتبال؛ ستاره برزیلی هم‌بازی پسرش می‌شود

وثیقه یک میلیون یورویی برای دنی آلوز؛ ستاره سابق بارسلونا از زندان خارج می‌شود

دربی کسل‌کننده تهران باز هم صفر صفر شد؛ پرسپولیس و استقلال به تساوی رضایت دادند