Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

اولاند: اگر در پاریس برای مقابله با تغییرات آب و هوایی تصمیم گیری نشود دیر است

اولاند: اگر در پاریس برای مقابله با تغییرات آب و هوایی تصمیم گیری نشود دیر است
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دو ماه مانده به کنفرانس سازمان ملل در مورد تغییرات آب و هوایی که قرار است در پاریس برگزار شود، فرانسوا اولاند، رییس جمهوری فرانسه، در سخنرانی خود در

آگهی

دو ماه مانده به کنفرانس سازمان ملل در مورد تغییرات آب و هوایی که قرار است در پاریس برگزار شود، فرانسوا اولاند، رییس جمهوری فرانسه، در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک، از رهبران جهان خواست تعهدات خود در مورد مبارزه با تغییرات آب و هوایی را تسریع بخشند.

او گفت: “ممکن است برخی به من بگویند این موضوعی است که می تواند بعدا و در یک کنفرانس دیگر در مورد آن تصمیم گیری شود اما من با اطمینان به شما می گویم اگر در پاریس به تصمیمی نرسیم، برای جهان بسیار دیر خواهد بود.”

فشار جامعه بین المللی بر هند برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای خود بعنوان کشوری که سومین تولید کننده این گازها در جهان است، افزایش یافته است.

اما هند از کشورهای صنعتی که میزان تولید گازهای گلخانه ای آنها به نسبت جمعیتشان از این کشور که سیصد میلیون نفر از ساکنان آن بدون برق زندگی می کنند، بیشتر است، خواسته تا تولید این گازها را کاهش دهند.

در عین حال، نارندرا مودی، نخست وزیر هند برای نشان دادن حسن نیت خود، از پنج برابر شدن تولید انرژی خورشیدی در این کشور خبر داده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بحران سوریه و شکاف بین رهبران جهان در سازمان ملل متحد

پوتین و اوباما در فضایی سرد و سنگین با یکدیگر دیدار کردند

«ظهور دوم مسیح بر زمین»؛ بومیان لاکوتا تولد بوفالوی سفید در پارک ملی یلواستون را جشن می‌گیرند