Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

افزایش اعتراضها به برگزاری مراسم کشتن گاو نر در اسپانیا

افزایش اعتراضها به برگزاری مراسم کشتن گاو نر در اسپانیا
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

حامیان حقوق حیوانات روز سه شنبه در شهر تُردِسییاس اسپانیا در ۱۸۰ کیلومتری مادرید، پایتخت این کشور جمع شدند تا مخالفتشان را با برگزاری جشن ملی «Toro

آگهی

حامیان حقوق حیوانات روز سه شنبه در شهر تُردِسییاس اسپانیا در ۱۸۰ کیلومتری مادرید، پایتخت این کشور جمع شدند تا مخالفتشان را با برگزاری جشن ملی «Toro de la Vega» اعلام کنند.

این مراسم، سنتی قرون وسطایی است که هرساله جشن گرفته می شود و دولت اسپانیا از سال ۱۹۸۰ میلادی آن را رسما در چهارچوب «جشنهای گردشگری ملی» این کشور جای داده است.

در این جشن برگزار کنندگان، گاو نری را در خیابانهای شهر رها می کنند و شرکت کنندگان با تعقیب گاو و ضربه های نیزه، او را می کشند.

یکی از مخالفان این جشن می گوید: «ما از نقاط مختلف اسپانیا به اینجا می آییم تا از حیوان بی دفاعی که قرار است شکنجه شود، دفاع کنیم. بسیاری از ساکنان این شهر با ما مخالفند و به ما حمله می کنند.»

اما یکی از موافقان این جشن می گوید: «حدود پانصد سال از زمانیکه اولین گاو نر از سوی ملکه جوانای کاستیا هدیه داده شد، می گذرد. این مراسم همیشه جشن گرفته شده و ما همیشه از آن لذت بردیم.»

مخالفتها با این جشن ملی طی سالهای اخیر بسیار افزایش یافته است و حتی امسال توماری با ۱۲۰ هزار امضا برای لغو این مراسم تهیه شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سوسیالیست‌ها در انتخابات کاتالونیا پیروز شدند اما برای تشکیل دولت نیاز به آرای جدایی‌طلبان دارند

رئیس سابق دولت خودمختار کاتالونیای اسپانیا: در آستانه بازپس‌گیری کنترل منطقه هستیم

روبیالس در پرونده بوسه اجباری با خطر محکومیت به دو سال و نیم زندان روبرو است