Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

فرد متهم به دست داشتن در بمبگذاری بانکوک دارای تابعیت ترکیه است

فرد متهم به دست داشتن در بمبگذاری بانکوک دارای تابعیت ترکیه است
Copyright 
نگارش از مهران احمدی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

پلیس تایلند روز شنبه در جریان تحقیق در مورد بمبگذاری روز ۱۷ اوت در بانکوک یک فرد متهم را بازداشت کرد. بنا بر اعلام دولت نظامی تایلند فرد دستگیر شده

آگهی

پلیس تایلند روز شنبه در جریان تحقیق در مورد بمبگذاری روز ۱۷ اوت در بانکوک یک فرد متهم را بازداشت کرد. بنا بر اعلام دولت نظامی تایلند فرد دستگیر شده دارای تابعیت ترکیه است.

به گفته پلیس تایلند فرد دستگیر شده، مظنون اصلی بمبگذاری نیست اما متهم به دست داشتن در این حادثه است.

پلیس شنبه بعد از ظهر به آپارتمان فرد دستگیرشده در حومه شمالی بانکوک یورش برد و در جریان این عملیات مقادیری از موادی که در ساخت بمب کاربرد دارند پیدا کرد که امکان دارد از آنها برای بمبگذاری ۱۷ اوت استفاده شده باشد.

متهم اصلی بمبگذاری فردی است که در تصاویر دوربین های مداربسته با لباس زردرنگ دیده می شود. مقامات تایلند جایزه ای ۸۵ هزار دلاری برای اطلاعاتی که بتواند منجر به دستگیری متهم اصلی بمبگذاری شود تعیین کرده کرده اند.

پلیس تایلند ظرف دوازده روز گذشته در جریان تحقیق در مورد حادثه بمبگذاری پیشرفت کمی داشته است. ارتش تایلند هدف بمبگذاری اخیر را لطمه زدن به اقتصاد متزلزل این کشور ارزیابی کرده است.

انفجار بمب در روز ۱۷ اوت در یک معبد هندو در یکی از مناطق گردشگری در شهر بانکوک منجر به کشته شدن ۲۰ نفر و زخمی شدن تعدادی بیشتر شد. چهارده نفر از قربانیان این بمب گذاری اتباع خارجی بودند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ترس از ممنوعیت ماری‌‌جوانا؛ تصاویری از دختران تایلندی شاهدانه بدست

تایلند ازدواج همجنس‌گرایان را قانونی کرد

جشن بزرگ هندوها در مالزی؛ باورمندانی که به نشانه توبه قلاب به پوست خود می‌زنند