Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

مرکل اعتراضات خشونت آمیز راستهای افراطی را محکوم کرد

مرکل اعتراضات خشونت آمیز راستهای افراطی را محکوم کرد
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان، خشونتهای خیابانی گروههای راست افراطی علیه مهاجران را محکوم کرد و پیامها و شعارهای آنها در مخالفت با مهاجران را نفرت انگیز

آگهی

آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان، خشونتهای خیابانی گروههای راست افراطی علیه مهاجران را محکوم کرد و پیامها و شعارهای آنها در مخالفت با مهاجران را نفرت انگیز خواند. گروههای راست افراطی با آمدن به خیابان در شهر کوچک هایدانو بیش از ۳۰ تن از نیروهای پلیس را روانه بیمارستان کردند.

زیگمار گابریل معاون صدراعظم و وزیر اقتصاد آلمان از این شهر در شرق آلمان بازدید و انتقادات تندی از راستهای افراطی این شهر کرد.

وی گفت: “این عده هیچ ارتباطی با آلمان ندارند. این آلمانی نیست که ما آرزویش را دشتیم. آنها فکر می کنند که نماینده واقعی آلمان هستند اما آنها کمترین نشانی از آلمان ندارند.”

شمار کسانی که در سال جدید میلادی در المان درخواست پناهندگی داده اند و در لیست وزارت کشور آلمان ثبت شده اند به ۸۰۰ هزار نفر رسیده است. خشونت و درگیریها در شهر هایدانو که شنبه و یکشنبه ادامه داشت در این شهر بی سابقه گزارش شده است. گفته می شود که راستهای افراطی یکی از پناهگاههای مهاجران را نیز در این شهر آتش زده اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پلیس از اردوگاه پناهجویان در آلمان در برابر راستگرایان حفاظت می کند

حمله با تبر در آلمان پیش از مسابقه جام ملت‌های اروپا؛ پلیس به فرد مهاجم شلیک کرد

مرد افغان پس از حمله با چاقو به تماشاگران فوتبال به ضرب گلوله پلیس آلمان کشته شد