آلودگی صوتی خودروهای لوکس در لندن

آلودگی صوتی خودروهای لوکس در لندن
نگارش از مسعود سالاری
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

شهرداری لندن برای آمد و شد خودروهای لوکس در اطراف محله اعیان نشین نایتسبریج محدودیت هایی را به اجرا گذاشته است. دلیل اعمال این محدودیت ها، ایجاد

آگهی

شهرداری لندن برای آمد و شد خودروهای لوکس در اطراف محله اعیان نشین نایتسبریج محدودیت هایی را به اجرا گذاشته است. دلیل اعمال این محدودیت ها، ایجاد آلودگی صوتی در هنگام جولان دادن این خودروها در خیابان به ویژه در ساعات پایانی شب اعلام شده است.

یکی از ساکنان این محله می گوید: «مشکل اصلی ما شب هاست، یعنی زمانی که اینها طول خیابان اسلون و جاهای دیگر را بالا و پایین می روند، خودروهای پرسرعت شان را نمایش می دهند، سر و صدای وحشتناک درمی آورند و نمی گذارند بخوابیم.»

ریاض عزاوی عراقی که قهرمان ورزش بوکس و صاحب یک فراری طلایی است، می گوید: «من کاملا با این تصمیم موافقم چون اصلا باید همین طور باشد. بعضی از رانندگان این خودروها، بقیه را هم خراب می کنند. ما اینجا رانندگی می کنیم، چون دوست داریم. مردم هم عکس می گیرند، چون خوششان می آید.»

بیشتر صاحبان این خودروهای گران قیمت، از بوگاتی فرانسوی گرفته تا رولز رویس انگلیسی و لامبورگینی ایتالیایی، از ثروتمندان کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس هستند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آلودگی صوتی در کدام کشورهای اروپایی معضل است؟

تصاویر هوایی از تظاهرات صدها هزار نفری در لندن در حمایت از فلسطین

ویدئو؛ حدود ۱۰۰ هزار نفر در راهپیمایی حمایت از فلسطین در لندن شرکت کردند