نتایج چهارمین روز برگزاری بازیهای المپیک جوانان قاره اروپا

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
نتایج چهارمین روز برگزاری بازیهای المپیک جوانان قاره اروپا

در چهارمین روز برگزاری بازیهای المپیک جوانان قاره اروپا، در بخش دوچرخه سواری که در نزدیکی دریاچه زیبای تفلیس گرجستان برگزار شد، در بخش دختران «لتیسیا پاترنوستر» از ایتالیا صاحب مدال طلا شد. «اما سسیلی نورسگارد» از دانمارک نقره و «کلارا کوپونی» از فرانسه مدال برنز این مسابقات را به دست آورد.

در فینال دوچرخه سواری پسران نیز «تیل ساموئل استریگر» از سوئیس طلای مسابقه «ماتوس استوسک» از اسلوواکی مدال نقره و «الفرد بروکول رایت» از پرتغال مدال برنز را به دست آوردند.

در بخش دوی چهارصد متر با مانع «ویوی لهیکنن» از فنلاند توانست رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کند. «ایمان ژان» از فرانسه دوم شد و «ماری اسژگستاد» از نروژ به مقام سومی رسید.

در ژیمناستیک هنری و در رقابتهای پسران «جو کونر فرایزر» از بریتانیا مدال طلا را به دست آورد و بر سکوی قهرمانی ایستاد. «ماکزیم سینیشکن» از روسیه دوم شد و هموطنش «آرتم آرنوت» نیز به مدال برنز دست یافت.

در جودو، دختران کشور گرجستان خوش درخشیدند. در وزن ۵۲ کیلوگرم «مازیا ببوشویلی» از این کشور به طلا دست یافت. پس از او «ایلس بورن» از هلند دوم شد و «نسیبا ایبراجیمووا» از روسیه به مقام سوم دست یافت.

در وزن ۵۷ کیلوگرم دختران نیز باز ورزشکاری از گرجستان بر سکوی قهرمانی ایستاد. به این ترتیب «ایتری لیپارتلیانی» از گرجستان مدال طلا گرفت. «آنا پائولا دابروسکا» از لهستان مدال نقره و «دانا ناگوچووا» از روسیه نیز مدال برنز را به دست آوردند.