نتایج چهارمین روز برگزاری بازیهای المپیک جوانان قاره اروپا

نتایج چهارمین روز برگزاری بازیهای المپیک جوانان قاره اروپا
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

در چهارمین روز برگزاری بازیهای المپیک جوانان قاره اروپا، در بخش دوچرخه سواری که در نزدیکی دریاچه زیبای تفلیس گرجستان برگزار شد، در بخش دختران «لتیسیا

آگهی

در چهارمین روز برگزاری بازیهای المپیک جوانان قاره اروپا، در بخش دوچرخه سواری که در نزدیکی دریاچه زیبای تفلیس گرجستان برگزار شد، در بخش دختران «لتیسیا پاترنوستر» از ایتالیا صاحب مدال طلا شد. «اما سسیلی نورسگارد» از دانمارک نقره و «کلارا کوپونی» از فرانسه مدال برنز این مسابقات را به دست آورد.

در فینال دوچرخه سواری پسران نیز «تیل ساموئل استریگر» از سوئیس طلای مسابقه «ماتوس استوسک» از اسلوواکی مدال نقره و «الفرد بروکول رایت» از پرتغال مدال برنز را به دست آوردند.

در بخش دوی چهارصد متر با مانع «ویوی لهیکنن» از فنلاند توانست رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کند. «ایمان ژان» از فرانسه دوم شد و «ماری اسژگستاد» از نروژ به مقام سومی رسید.

در ژیمناستیک هنری و در رقابتهای پسران «جو کونر فرایزر» از بریتانیا مدال طلا را به دست آورد و بر سکوی قهرمانی ایستاد. «ماکزیم سینیشکن» از روسیه دوم شد و هموطنش «آرتم آرنوت» نیز به مدال برنز دست یافت.

در جودو، دختران کشور گرجستان خوش درخشیدند. در وزن ۵۲ کیلوگرم «مازیا ببوشویلی» از این کشور به طلا دست یافت. پس از او «ایلس بورن» از هلند دوم شد و «نسیبا ایبراجیمووا» از روسیه به مقام سوم دست یافت.

در وزن ۵۷ کیلوگرم دختران نیز باز ورزشکاری از گرجستان بر سکوی قهرمانی ایستاد. به این ترتیب «ایتری لیپارتلیانی» از گرجستان مدال طلا گرفت. «آنا پائولا دابروسکا» از لهستان مدال نقره و «دانا ناگوچووا» از روسیه نیز مدال برنز را به دست آوردند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

برای نخستین بار در ایران یک مسابقه ماراتن در تقویم فدراسیون جهانی دو و میدانی قرار گرفت

ورزشکاران حرفه‌ای با درآمد خود چه می‌کنند؟

با طلاهای کشتی، ایران به رده دهم بازی‌های آسیایی هانژو رسید؛ عموزاد و گنج‌زاده هم طلا می‌گیرند؟