دپاردیو و آموزش شیوه درو کردن ینجه زار در بلاروس

دپاردیو و آموزش شیوه درو کردن ینجه زار در بلاروس
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

الکساندر لوکاشنکو رئیس جمهور بلاروس روز چهارشنبه در محل اقامتگاه خود میزبان ژرار دپاردیو هنرپیشه مشهور سینمای فرانسه بود. در جریان این دیدار که به

الکساندر لوکاشنکو رئیس جمهور بلاروس روز چهارشنبه در محل اقامتگاه خود میزبان ژرار دپاردیو هنرپیشه مشهور سینمای فرانسه بود.

آگهی

در جریان این دیدار که به دعوت رئیس جمهور بلاروس صورت گرفته بود، لوکاشنکو با بردن میهمان خود به مزرعه مجاورِاقامتگاهش، وی را با شیوه داس در دست گرفتن و دِرو کردن یونجه زار آشنا کرد.

بر اساس اعلام دفتر ریاست جمهوری بلاروس دو طرف سپس در جریان گفتگوهایی غیر رسمی خواهان حمایت از صنعت کشاورزی در جهان و نیز توسعه فن آوری در کشاورزی ارگانیک شدند.

دپاردیو که از سال ۲۰۱۳ تابعیت روسیه را دریافت کرده و در چند سریال و آگهی تلویزیونی در این کشور نیز ایفای نقش کرده است، پس از این دیدار با توصیف زیبایی های منطقه اطراف محل اقامتگاه رئیس جمهوری بلاروس، آنجا را به کشور سوئیس تشبیه کرد.

وی که سابقه درخشانی در اقدامات نمایشی تحریک آمیز دارد پیش از این نیز در ملاقات هایی بحث برانگیز با چند چهره سیاسی دیگر از جمله ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و رمضان خدیرف رئیس جمهور چچن ظاهر شده بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

لوکاشنکو: اگر ناتو به خاک بلاروس تجاوز کند، تسلیحات هسته‌ای روسیه را به کار می‌گیریم

اوکراین و لهستان: شبه‌نظامیان واگنر وارد بلاروس شدند

لوکاشنکو: رئیس گروه واگنر با هزاران جنگجویش در روسیه و خود شاید در مسکو است