Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

دپاردیو و آموزش شیوه درو کردن ینجه زار در بلاروس

دپاردیو و آموزش شیوه درو کردن ینجه زار در بلاروس
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

الکساندر لوکاشنکو رئیس جمهور بلاروس روز چهارشنبه در محل اقامتگاه خود میزبان ژرار دپاردیو هنرپیشه مشهور سینمای فرانسه بود. در جریان این دیدار که به

آگهی

الکساندر لوکاشنکو رئیس جمهور بلاروس روز چهارشنبه در محل اقامتگاه خود میزبان ژرار دپاردیو هنرپیشه مشهور سینمای فرانسه بود.

در جریان این دیدار که به دعوت رئیس جمهور بلاروس صورت گرفته بود، لوکاشنکو با بردن میهمان خود به مزرعه مجاورِاقامتگاهش، وی را با شیوه داس در دست گرفتن و دِرو کردن یونجه زار آشنا کرد.

بر اساس اعلام دفتر ریاست جمهوری بلاروس دو طرف سپس در جریان گفتگوهایی غیر رسمی خواهان حمایت از صنعت کشاورزی در جهان و نیز توسعه فن آوری در کشاورزی ارگانیک شدند.

دپاردیو که از سال ۲۰۱۳ تابعیت روسیه را دریافت کرده و در چند سریال و آگهی تلویزیونی در این کشور نیز ایفای نقش کرده است، پس از این دیدار با توصیف زیبایی های منطقه اطراف محل اقامتگاه رئیس جمهوری بلاروس، آنجا را به کشور سوئیس تشبیه کرد.

وی که سابقه درخشانی در اقدامات نمایشی تحریک آمیز دارد پیش از این نیز در ملاقات هایی بحث برانگیز با چند چهره سیاسی دیگر از جمله ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و رمضان خدیرف رئیس جمهور چچن ظاهر شده بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ویزای بلاروس؛ شهروندان ۳۵ کشور تا حداکثر ۹۰ روز، دیگر نیازی به اخذ روادید ندارند

نگرانی کرملین از فعالیت‌های جدید اوکراین در مرز بلاروس؛ کی‌یف: توطئه اطلاعاتی است

افشای آمادگی بلاروس در تامین زیرساخت ریلی ماشین جنگی روسیه و نگرانی از بازشدن جبهه جدید علیه اوکراین