در خبرها آمده بود...

در خبرها آمده بود...
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در خبرها آمده بود... هر جمعه، خبرنگاران زبانهای مختلف یورونیوز، سوژه هایی را از گوشه و کنار جهان برای شما انتخاب می کنند که معمولا در سرخط خبرهای

آگهی

در خبرها آمده بود…

هر جمعه، خبرنگاران زبانهای مختلف یورونیوز، سوژه هایی را از گوشه و کنار جهان برای شما انتخاب می کنند که معمولا در سرخط خبرهای رسانه های بین المللی منعکس نشده اند.

طنز هسته ای در شبکه های اجتماعی ایرانی

ایرانی ها توافق هسته ای را نه تنها در خیابانها که در اینترنت هم جشن گرفتند. بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسراییل ستاره اول شبکه های اجتماعی بود. کاربران عکسی از وی را در شبکه های اجتماعی منتشر کردند، عکسی که در آن او در کنار تصویری از بمب اتمی، درحال سخنرانی در سازمان ملل متحد بود.

A smiling JZarif</a> on <a href="https://twitter.com/hashtag/Netanyahu?src=hash">#Netanyahu</a>&#39;s bomb from Bozorgmehr Hosseinpour on <a href="https://twitter.com/hashtag/IranDeal?src=hash">#IranDeal</a> v <a href="https://twitter.com/mh_nejati">mh_nejati#Israel#Iranpic.twitter.com/0Jxuyg3rnJ

— Joseph Willits (@josephwillits) julio 14, 2015

:)))) pic.twitter.com/p6T966xXVr

— aida p (@Aidapeighami) julio 14, 2015

فاتحان هسته ای ایران #روزنامه#IranDeal#IranWinsPeace#جارpic.twitter.com/eRO8HfZmly

— Jaaar | جار (@jaaardotcom) julio 14, 2015

ژست نابجای وزیر امورخارجه بریتانیا

وزیر امور خارجه بریتانیا با یک ژست نابجا نزدیک بود آینده مذاکرات شش ماهه هسته ای با ایران را به خطر بیاندازد. او که انگشت شست خود را به خبرنگاران نشان داده بود، خیلی زود فهمید که این حرکت معنی بدی در بین ایرانیان دارد و توهین محسوب می شود.

There's something very wrong with this picture of Philip Hammond http://t.co/6RB4eemLC4pic.twitter.com/2xAU9NkXFf

— i100 (@thei100) julio 15, 2015

</script

پرتغال؛ بی توجهی کارکنان به یک مجروح در مقابل بیمارستان

انتشار عکس هایی که افتادن یک زن ۶۴ ساله را در برابر ورودی اورژانس بیمارستان و بی توجهی کارکنان مرکز درمانی را نشان می داد، احساسات کاربران شبکه های اجتماعی پرتغال را برانگیخت.

<p>حادثه روز جمعه اتفاق افتاد. وقتی که زنی از روی پله های بیمارستان افتاد، مردم حاضر از اورژانس کمک طلبیدند اما به آنها گفته شد کنار زن بمانند و شماره کمک های اضطراری را بگیرند. این پاسخ، حیرت و عصبانیت کاربران را برانگیخت و آنها خشمشان را در صفحه فیس بوک نشان دادند.
هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

انتخابات محلی ترکیه؛ زورآزمایی سیاسی اردوغان با امام‌اوغلو و حزب رفاه نوین

پشت پرده شایعه درگذشت چارلز سوم پادشاه بریتانیا چه بود؟

خبرگزاری‌های بزرگ دنیا عکس همسر ولیعهد بریتانیا را از روی خروجی‌های خود حذف کردند