Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

برگزاری جشنهای روز استقلال در آمریکا

برگزاری جشنهای روز استقلال در آمریکا
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

روز شنبه همزمان با روز استقلال آمریکا، جشن های مختلفی در سراسر ایالات متحده برگزار شد. در بسیاری از شهرهای آمریکا از جمله در فیلادلفیا و در برابر

آگهی

روز شنبه همزمان با روز استقلال آمریکا، جشن های مختلفی در سراسر ایالات متحده برگزار شد.

در بسیاری از شهرهای آمریکا از جمله در فیلادلفیا و در برابر ساختمانی که اعلامیه استقلال آمریکا در آن امضا شد، رژه هایی در گرامیداشت ۲۳۹ امین سالگرد استقلال این کشور برگزار شد.

در همین حال نمونه بازسازی شده کشتی جنگی هرمیون که در سال ۱۷۸۰ ژنرال مارکی دو لافایت را برای کمک به ایالات تحت استعمار بریتانیا به آمریکا رسانده بود، با طی همان مسیر به این کشور رسید.

لافایت اقیانوس اطلس را برای رسیدن به آمریکا طی کرد تا جورج واشینگتن را از حمایت فرانسه از استقلال طلبان مطلع کند. جورج واشینگتن فرماندهی شورشیان استقلال طلب را بر عهده داشت.

شنبه شب جشن روز استقلال آمریکا با حضور باراک اوباما، رئیس جمهور این کشور در چمنزار ضلع جنوبی کاخ سفید در واشنگتن ادامه یافت.

باراک اوباما که همراه با میشل اوباما، بانوی اول آمریکا در مراسم گرامیداشت روز استقلال حضور یافته بود در سخنانی از تلاشهای سربازان آمریکایی یاد کرد.

در مراسم جشن در بنای یادبود لینکلن در واشنگتن که با آتش بازی همراه بود برونو مارس و بری مانیلو، خوانندگان معروف آمریکایی به هنرنمایی پرداختند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ترامپی که رمز بمب اتمی در اختیار داشت از مجوز حمل سلاح محروم می‌شود

ترامپ در پرونده «حق‌السکوت به ستاره پورن» گناهکار شناخته شد؛ حالا چه می‌شود؟

ویدئو؛ یک پودل مینیاتوری برنده مسابقه معروف سگ‌ها در «وست‌مینستر کنل کلاب» شد