Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

آگهی

از سرگیری مذاکرات نشست «یوروگروپ» در روز پنجشنبه

از سرگیری مذاکرات نشست «یوروگروپ» در روز پنجشنبه
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

نشست «یوروگروپ» در شبانگاه روز چهارشنبه در حالی به کار خود پایان داد که هیچ توافقی درباره نحوه کمک مالی به یونان اتخاذ نشد. با اینحال مذاکرات،

آگهی

نشست «یوروگروپ» در شبانگاه روز چهارشنبه در حالی به کار خود پایان داد که هیچ توافقی درباره نحوه کمک مالی به یونان اتخاذ نشد.

با اینحال مذاکرات، چهارشنبه شب و پس از پایان رسمی این نشست، بین کریستین لاگارد، رییس صندوق بین المللی پول، الکسیس سیپراس نخست وزیر یونان و ژان کلود یونکر، رییس کمیسیون اروپا ادامه داشت.

پیر موسکویویسی، کمیسیر دارایی کمیسیون اروپا در خصوص از سر گیری مذاکرات گفت: «ما به تلاشمان ادامه خواهیم داد. مذاکرات متوقف شد اما ما برای یافتن توافق تلاش خواهیم کرد. این توافق ممکن و بیش از هر زمان دیگری ضروری است. ما همچنان خواهان آن هستیم که یونان در بهترین شرایط، با اصلاحات قوی و آینده ای پایدار در حوزه پولی یورو بماند.»

الکساندر اشتوب، وزیر دارایی فنلاند نیز در مورد اهمیت از سرگیری مذاکرات گفت: «مهم است که همیشه مذاکرات به دلایل سیاسی ادامه داشته باشد. همچنین مهم است که به دنیا نشان دهیم که برای رسیدن به هدف خود جدی هستیم. البته این مانند راه رفتن بر روی بند است ولی فکر نمی کنم که هدر دادن زمان باشد.»

مذاکرات نشست «یوروگروپ» با حضور وزرای دارایی کشورهای عضو حوزه پولی یورو روز پنجشنبه ساعت ۱۳ به وقت بروکسل از سر گرفته خواهد شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

روز بزرگ برای یونان فرا رسیده است

حزب حامی نخست وزیر یونان از طرحهای او پشتیبانی نمی کند

نظری اجمالی بر وضعیت بدهی های یونان