Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

سپ بلاتر برای پنجمین بار سکان هدایت فیفا را به دست گرفت

سپ بلاتر برای پنجمین بار سکان هدایت فیفا را به دست گرفت
Copyright 
نگارش از Mohsen Salehi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

سپ بلاتر برای پنجمین بار سکان هدایت فدراسیون بین المللی فوتبال را به دست گرفت. بلاتر در جریان رای گیری روز جمعه، علی بن حسین، شاهزاده اردن را شکست

آگهی

سپ بلاتر برای پنجمین بار سکان هدایت فدراسیون بین المللی فوتبال را به دست گرفت. بلاتر در جریان رای گیری روز جمعه، علی بن حسین، شاهزاده اردن را شکست داد. در پایان دور نخست رای گیری، شاهزاده علی که تنها ۷۳ رای در مقابل ۱۳۳ رای بلاتر کسب کرده بود از ادامه رقابت انصراف داد.

سپ بلاتر پس از پیروزی خود گفت: «قول می دهم که در پایان دوره مسئولیت خود، فیفای قویتر و بهتری را به نفر بعدی تحویل دهم. باید سخت کار کنیم. می پرسید که تا چه سنی به کارم ادامه می دهم؟ باز هم تکرار می کنم سن اهمیتی ندارد.»

شاهزاده ۳۹ ساله اردنی پس از قبول شکست در برابر بلاتر ۷۹ ساله از تمام حامیان خود تشکر کرد.

او گفت: «از همه شما تشکر می کنم. شناخت شما و آشنایی با مشکلاتی که دارید موجب شد تا روز خوبی داشته باشم. به خصوص از کسانی که شجاعت حمایت از من را داشتند و همچنین از کسانی که گفتند انصراف دهم تشکر می کنم. بار دیگر از شما تشکر و بهترین ها را برای شما آرزو می کنم.»

روز گذشته، میشل پلاتینی، رئیس اتحادیه فوتبال اروپا از بلاتر خواسته بود استعفا دهد. حال باید دید منتقدان چگونه با انتخاب مجدد بلاتر کنار خواهند آمد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیفای بزرگ

سپ بلاتر و نوستالژی بهار ۹۸

رییس فیفا: خبرهای بد دیگری هم در راه است