Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

فساد مالی در فیفا و تردید در میزبانی روسیه در بازیهای جام جهانی

فساد مالی در فیفا و تردید در میزبانی روسیه در بازیهای جام جهانی
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

رسوایی مربوط به فساد مالی در فیفا، منجر به آن شده که در احتمال میزبان بودن روسیه در بازیهای جام جهانی سال ۲۰۱۸ میلادی تردیدهایی بوجود آید. با این

آگهی

رسوایی مربوط به فساد مالی در فیفا، منجر به آن شده که در احتمال میزبان بودن روسیه در بازیهای جام جهانی سال ۲۰۱۸ میلادی تردیدهایی بوجود آید.

با این وجود مقامات روسیه احتمال هرگونه تخلفی را در این باره رد کرده و معتقدند سخنانی که در این باره مطرح می شود، صرفا فشارهای سیاسی بر مسکو است تا این کشور از میزبانی جام جهانی صرف نظر کند.

کرل کابانوف، رئیس کمیته ملی مبارزه با فساد روسیه می گوید: «از نظر تئوری، اگر آنها به این نتیجه برسند که روسیه میزبانی این بازیها را از راهی غیرقانونی بدست آورده، لغو مسابقات قهرمانی ممکن است اما فکر می کنم که این تصمیم توسط گروه بزرگی از افراد گرفته شده و همه آنها نمی توانند رشوه گرفته باشند.»

ایالات متحده آمریکا و سوئیس هردو بطور جداگانه مشغول تحقیق درباره فساد مالی فیفا هستند، امری که چندان خشنودی روسیه را به همراه نداشته است.

مسکو واشنگتن را متهم کرده است که با این وسیله به دنبال افزایش اقتدار خود فرای مرزهایش است و بصورت غیرقانونی از اهرمی قانونی استفاده می کند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

یوفا خواستار به تاخیر افتادن انتخابات فیفا شد

فیفا زیر ذره بین مقامات قضایی آمریکا

مدیر اف بی آی: فوتبال گروگان مقامات فاسد شده است