Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

هراس و وحشت زلزله زدگان نپال از احتمال وقوع زمین لرزه ای دیگر

هراس و وحشت زلزله زدگان نپال از احتمال وقوع زمین لرزه ای دیگر
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

ساکنان کاتماندو، پایتخت نپال و اطراف آن که در تلاش بودند زندگی روزمره خود را در میان ویرانه های به جا مانده از زمین لرزه هجده روز پیش از سرگیرند، در

آگهی

ساکنان کاتماندو، پایتخت نپال و اطراف آن که در تلاش بودند زندگی روزمره خود را در میان ویرانه های به جا مانده از زمین لرزه هجده روز پیش از سرگیرند، در پی زلزله روز سه شنبه با هراس و وحشتی وصف ناپذیر روبرو هستند.

ترس و نگرانی از احتمال وقوع زمین لرزه ای دیگر خواب آرام را از چشمانشان ربوده و آنها ترجیح می دهند در فضایی باز زیر چادرهایی موقت شب را به صبح برسانند.

این زلزله زدگان به آب، غذا و دیگر اقلام ضروری نیاز دارند. یکی از آنها گفت: «امکاناتی تدارک دیده شده اما کافی نیست. مقداری مواد غذایی در اختیار ما قرار داده اند اما به کمک بیشتری نیاز داریم.»

به گزارش مقام های رسمی نپال زمین لرزه ۷.۳ ریشتری روز سه شنبه دست کم یکصد کشته و بیش از ۲۵۰۰ زخمی برجای گذاشته است.

در زمین لرزه مرگبار ۲۵ آوریل که قدرت آن ۷.۸ درجه در مقیاس ریشتر گزارش شده دست کم ۸۰۴۶ جان باختند و بیش از ۱۷۸۰۰ نفر زخمی شدند.

عملیات نجات و امدادرسانی در مناطق زلزله زده ادامه دارد. هلی کوپترهای امدادرسانی به مناطق کوهستانی که رانش زمین رخ داده اعزام شده اند. هلی کوپترهای ایالات متحده آمریکا نیز گروه امداد را همراهی می کنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

دیده های یک کوهنورد ایتالیایی از زمین لرزه نپال

نجات زلزله زدگان به کمک علم شیمی

تصاویری از زنان و مردان بدنساز در مسابقات قهرمانی آسیا در نپال