سومین دوره از مسابقات پرش با نیزه در خیابان های آتن برگزار شد

سومین دوره از مسابقات پرش با نیزه در خیابان های آتن برگزار شد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

مرکز شهر آتن، پایتخت یونان، روز شنبه برای ساعاتی به میدان نبرد دوومیدانی کاران تبدیل شده بود؛ سومین دوره از مسابقات پرش با نیزه آتن با حضور قهرمانان

آگهی

مرکز شهر آتن، پایتخت یونان، روز شنبه برای ساعاتی به میدان نبرد دوومیدانی کاران تبدیل شده بود؛ سومین دوره از مسابقات پرش با نیزه آتن با حضور قهرمانان نام آشنایی چون «پیوتر لیسِک» برگزار شد. دوومیدانی کار لهستانی که دو ماه پیش مدال برنز رقابت های اروپایی داخل سالن سال را بدست آورده بود، موفق شد بار دیگر خوش بدرخشد و «کوستاس فیلیپیدیس» یونانی را در برابر چشمان صدها هم وطن و هوادار مجبور به قبول جایگاه دوم کند.

قهرمان یونانی به خبرنگار یورونیوز در آتن گفت: «تعدادی از بهترین دوومیدانی کاران اروپا در این رقابت شرکت کردند. البته ما در آغاز فصل هستیم و هنوز زمان لازم است تا ریتم و آهنگ کار را باز یابیم و بتوانیم بالاتر بپریم.»

یوانیس کاراگیورگاس، خبرنگار یورونیوز از محل برگزاری این مسابقه گزارش خود را اینگونه به پایان می رساند: «سومین دوره از مسابقات پرش با نیزه آتن در میدان «سینتاگما» در نزدیکی پارلمان یونان برگزار شد و استقبال پرشور صدها تن از شهروندان آتن و گردشگران را به همراه داشت چرا که چند تن از بهترین و شناخته شده ترین قهرمانان این رشته ورزشی در این دوره شرکت کرده بود.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ورزشکاران حرفه‌ای با درآمد خود چه می‌کنند؟

محمدجعفر مرادی رکورد ماراتن ایران را در برلین جابجا کرد

مرضیه حمیدی، تکواندوکار افغان: ورزشم مبارزه علیه گروه تروریستی ضدزن طالبان است