Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

مجازات متهمان پیش از تشکیل دادگاه در مناطق تحت کنترل جدایی طلبان در شرق اوکراین

مجازات متهمان پیش از تشکیل دادگاه در مناطق تحت کنترل جدایی طلبان در شرق اوکراین
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پس از ماهها جنگ در شرق اوکراین کنترل برخی از شهرهای مهم شرق اوکراین بدست جدایی طلبان هوادار روسیه افتاده است. اما بدلیل نبود دولتی باثبات، نقصانهایی

آگهی

پس از ماهها جنگ در شرق اوکراین کنترل برخی از شهرهای مهم شرق اوکراین بدست جدایی طلبان هوادار روسیه افتاده است.

اما بدلیل نبود دولتی باثبات، نقصانهایی در زمینه های مختلف از جمله دادگستری و قضایی وجود دارد. به همین دلیل جدایی طلبان خود تصمیم به مجازات افراد مجرم می گیرند. نمونه آن مردی است که به اتهام دزدی در شهر کراسنی پارتیزان به تیر چراغ برق بسته شده است.

یکی از فرماندهان جدایی طلبان در این شهر کوچک می گوید: “ او به شهروندان حمله کرده است، خودرویشان را دزدیده است و می گوید از آنها قرض کرده است. اما دنده کسی را شکانده است و به فرد دیگری حمله کرده است و پسرش پیش آمده و از او شکایت کرده است و از ما خواسته تا در اینباره کاری کنیم.”

هنوز جدایی طلبان موفق نشده اند تا دادگاههای قانونی در این بخش اوکراین تشکیل دهند و این موضوع باعث شده است تا بسیاری از متهمان پیش از دادگاهی شدن مجازات شوند.

در لوهانسک، شهر مهم شرقی، فرمانده پلیس وابسته به جمهوری خلق دونتسک می گوید: “اینجا دادگاه به معنا واقعی وجود ندارد. تلاش می کنیم تا این مشکل را بزودی حل کنیم. با دادستانها صحبت کرده ایم تا درباره مجازاتهای مختلف تصمیم گیری کنند. اما برای صدور احکام تا زمان تشکیل دادگاه ها باید منتظر بمانیم.”

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

چرا روسیه در حمله به شهرهای اوکراین از بمب‌های قدیمی ارتقا یافته استفاده می‌کند؟

جدال میراژها با سوخوها؛ آیا جنگنده‌های فرانسه به سلطه هوایی روسیه در آسمان اوکراین پایان می‌دهند؟

آستین: سرعت پیشروی روسیه در خارکیف با رفع محدودیت‌های تسلیحاتی غرب کند شد