Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

آگهی

نوه لوپن جانشین او برای انتخابات منطقه ای فرانسه شد

نوه لوپن جانشین او برای انتخابات منطقه ای فرانسه شد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پس از چندین روز اختلافات درون حزبی میان ژان ماری لوپن، پایه گذار حزب راست افراطی فرانسه ، موسوم به جبهه ملی و دخترش که رهبری این حزب را بر عهده دارد،

آگهی

پس از چندین روز اختلافات درون حزبی میان ژان ماری لوپن، پایه گذار حزب راست افراطی فرانسه ، موسوم به جبهه ملی و دخترش که رهبری این حزب را بر عهده دارد، سرانجام او نامزدی خود برای انتخابات منطقه ای در “پرووانس آلپ کوت دزور” را به نوه اش، ماریون مارشال لوپن، واگذار کرد.

این اختلافات بخصوص پس از تکرار اظهارات آقای لوپن مبنی بر این که اتاقهای گازی بکار گرفته شده توسط آلمان نازی در زمان جنگ جهانی دوم، از جزئیات تاریخ بوده است، آغاز شد.

آقای لوپن هشتاد و شش ساله با این حال از نامزدی نوه اش که جوان ترین نماینده پارلمان فرانسه نیز هست برای این انتخابات ابراز رضایت کرد.

فلوراین فیلیپو، معاون حزب جبهه ملی فرانسه ضمن عاقلانه خواندن این تصمیم، گفت: “مارین لوپن با نامزدی او مخالفت کرده بود.این کار عاقلانه ای بود . از هر کار عاقلانه ای باید استقبال کرد.”

حزب راست افراطی ضد مهاجرت فرانسه به رهبری مارین لوپن، از آراء بالایی در این کشور برخوردار است و به نظر می رسد او به دور دوم انتخابات ریاست جمهوری 2017 فرانسه راه یابد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

خواهر زاده رهبر حزب راست‌گرای افراطی فرانسه «آکادمی علوم سیاسی» باز می‌کند

نگاه متفاوت احزاب فرانسه به راهپیمایی علیه یهودستیزی

حزب راست افراطی فرانسه وامی را که از روسیه گرفته بود «پس» داد