برندگان مدال طلای ماده سابر و اپه در مسابقات شمشیربازی جوانان جهان مشخص شدند

برندگان مدال طلای ماده سابر و اپه در مسابقات شمشیربازی جوانان جهان مشخص شدند
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

ایلای درشویتز آمریکایی با کسب عنوان نخست در مسابقات شمشیربازی قهرمانی جوانان جهان در ماده اسلحه سابر کلکسیون افتخارات خود را کامل کرد. او که دانشجوی

ایلای درشویتز آمریکایی با کسب عنوان نخست در مسابقات شمشیربازی قهرمانی جوانان جهان در ماده اسلحه سابر کلکسیون افتخارات خود را کامل کرد.

آگهی

او که دانشجوی دانشگاه هاروارد است در سال 2012 مدال نقره و یک سال پس از آن مدال برنز جهان را در این رشته به دست آورده بود. صاحب رنکینگ سی ام جهانی در رده سنی زیر بیست سال اینبار به کمتر از مدال طلا رضایت نداد.

درشویتز برای رسیدن به فینال این ماده محمد عمر مصری را در نیمه نهایی پست سر گذاشت و در دیدار پایانی پانزده بر هشت بر فرانچسکو بونسانتو غلبه کرد.

در قسمت زنان یک روز پس از قهرمانی کارولین کرولی فرانسوی در ماده سابر دیگر هموطن او کارولین ویتالی در ماده اپه پانزده بر هشت یولیا سویستیل رقیب اوکراینی خود را در نیمه نهایی از پیش رو برداشت و در دیدار پایانی نیز ندین استالبرگ شمشیر زن جوان آلمانی را پانزده بر شش مغلوب کرد.

این مسابقات تا نهم آوریل در دو مقطع سنی زیر هفده و زیر بیست سال و در ماده های مختلف در تاشکند ازبکستان ادامه خواهد یافت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

حضور ورزنه‌بردار عراقی در دسته‌ای که ورزشکار اسرائیلی شرکت کرده بود جنجالی شد

سایه یک بوسه بر قهرمانی در جام جهانی؛ سرمربی تیم ملی فوتبال زنان اسپانیا برکنار شد

نخستین تجربه خارجی ماشین گلزنی تاتنهام؛ هری کین به بایرن مونیخ پیوست