برندگان مدال طلای ماده سابر و اپه در مسابقات شمشیربازی جوانان جهان مشخص شدند

برندگان مدال طلای ماده سابر و اپه در مسابقات شمشیربازی جوانان جهان مشخص شدند
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

ایلای درشویتز آمریکایی با کسب عنوان نخست در مسابقات شمشیربازی قهرمانی جوانان جهان در ماده اسلحه سابر کلکسیون افتخارات خود را کامل کرد. او که دانشجوی

آگهی

ایلای درشویتز آمریکایی با کسب عنوان نخست در مسابقات شمشیربازی قهرمانی جوانان جهان در ماده اسلحه سابر کلکسیون افتخارات خود را کامل کرد.

او که دانشجوی دانشگاه هاروارد است در سال 2012 مدال نقره و یک سال پس از آن مدال برنز جهان را در این رشته به دست آورده بود. صاحب رنکینگ سی ام جهانی در رده سنی زیر بیست سال اینبار به کمتر از مدال طلا رضایت نداد.

درشویتز برای رسیدن به فینال این ماده محمد عمر مصری را در نیمه نهایی پست سر گذاشت و در دیدار پایانی پانزده بر هشت بر فرانچسکو بونسانتو غلبه کرد.

در قسمت زنان یک روز پس از قهرمانی کارولین کرولی فرانسوی در ماده سابر دیگر هموطن او کارولین ویتالی در ماده اپه پانزده بر هشت یولیا سویستیل رقیب اوکراینی خود را در نیمه نهایی از پیش رو برداشت و در دیدار پایانی نیز ندین استالبرگ شمشیر زن جوان آلمانی را پانزده بر شش مغلوب کرد.

این مسابقات تا نهم آوریل در دو مقطع سنی زیر هفده و زیر بیست سال و در ماده های مختلف در تاشکند ازبکستان ادامه خواهد یافت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بازگشت روماریو به زمین فوتبال؛ ستاره برزیلی هم‌بازی پسرش می‌شود

چگونه از شر رژیم‌های غذایی سخت و غیراصولی خلاص شویم و به تناسب اندام برسیم؟

قهرمانی هادی چوپان در آرنولد کلاسیک ۲۰۲۴؛ «اسطوره کودکی من بودی و الان هر دو برای دنیا قهرمانیم»