قدردانی وزیر کشور فرانسه از همکاری ساکنان آلپ در جریان سقوط هواپیمای جرمن وینگز

قدردانی وزیر کشور فرانسه از همکاری ساکنان آلپ در جریان سقوط هواپیمای جرمن وینگز
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

برنارد کازانوو، وزیر کشور فرانسه که روز جمعه از محل سقوط هواپیمای شرکت جرمن وینگز در کوهای آلپ فرانسه دیدار می کرد، از ساکنان روستاهای منطقه و همه

آگهی

برنارد کازانوو، وزیر کشور فرانسه که روز جمعه از محل سقوط هواپیمای شرکت جرمن وینگز در کوهای آلپ فرانسه دیدار می کرد، از ساکنان روستاهای منطقه و همه افراد تیم جستجو بخاطر تلاش و همبستگی ای که از خود نشان دادند، تشکر کرد.

برنارد کازنوو، وزیر کشور فرانسه در این دیدار گفت: «کسی از قبل آماده رویارویی با چنین حادثه ای نبود، با این حال بلافاصله، شاهد همبستگی عمومی و همچنین در این منطقه بودیم، همبستگی قابل ستایش مردم این منطقه کوهستانی و همچنین از طریق خدمات دولتی. این همبستگی تا وقتی که تحقیقات علل این حادثه غم انگیز را مشخص کند ادامه خواهد یافت.»

دومین جعبه سیاه این هواپیما روز پنج شنبه پیدا شد که اطلاعات استخراج شده از آن کاهش ارتفاع سریع هواپیما را در دقایق قبل از سقوط تایید می کند.

آندره اس لوبیتس، کمک خلبان هواپیمای شرکت هواپیمایی جرمن وینگز روز بیست و چهارم ماه مارس در کابین را به روی خلبان بست و عمدا هواپیما را به کوههای آلپ فرانسه کوبید که طی آنها تمام سرنشینان هواپیما جان باختند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

گزارش سقوط هواپیمای جرمن وینگز با دومین جبعه سیاه کامل می شود

اطلاعات دومین جعبۀ سیاه جرمن وینگز قابل استخراج است

پرداخت غرامت به خانواده قربانیان حادثه سقوط هواپیمای جرمن وینگز