Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

کشته شدن ۵۴ نفر بر اثر غرق شدن یک کشتی ماهیگیری در شرق روسیه

کشته شدن ۵۴ نفر بر اثر غرق شدن یک کشتی ماهیگیری در شرق روسیه
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

یک کشتی ماهیگیری متعلق به روسیه در شرق این کشور با ۱۳۲ سرنشین، روز پنج شنبه در حالی غرق شد که ۵۴ نفر از سرنشینانش بر اثر این حادثه کشته شدند. به گفته

آگهی

یک کشتی ماهیگیری متعلق به روسیه در شرق این کشور با ۱۳۲ سرنشین، روز پنج شنبه در حالی غرق شد که ۵۴ نفر از سرنشینانش بر اثر این حادثه کشته شدند.

به گفته مقامات در شرق روسیه گروه نجات توانستند جان ۶۳ نفر را نجات دهند، با اینجال از سرنوشت ۱۵ نفر دیگر تاکنون اطلاعی در درست نیست.

اولک کوزمیاکو، فرماندار منطقه ساخالین درباره غرق شدن این کشتی ماهیگیری می گوید: «تانکرهای این کشتی کاملا پر از فلز متعادل کننده وزن یا «بالاست» نبوده و به نظر می رسد کشتی در حال حمل حدود ۸۰ تن ماهی بوده است. این مسئله می تواند دلیل عدم تعادل کشتی بوده باشد. فکر می کنم که کشتی بهمین خاطر پر از آب شده چرا که دریچه های بخش موتور کشتی باز بوده است. در کل همه این اتفاقات در ظرف نیم ساعت رخ داده است.»

به گزارش تلویزیون روسیه نکته عجیب ماجرای این کشتی آن است که این کشتی که در لحظه غرق شدن حامل ۱۳۲ نفر بوده، هنگام حرکت از ساحل در ماه ژانویه تنها کمی بیشتر از ۶۰ سرنشین داشته است. این مسئله ابهام هایی را درباره دوبرابر شدن تعداد سرنشین های این کشتی بوجود آورده است.

با وجود سرمای شدید آب در این منطقه از روسیه، غرق شدگان این کشتی تنها می توانند تا ۲۰ دقیقه در آب زنده بمانند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

جستجوی خدمه کشتی غرق شده در شرق روسیه ادامه دارد

روسیه دارایی‌های دو بانک اروپایی را به دلیل تحریم‌های غرب توقیف می‌کند

بلندگوی تبلیغاتی کرملین وعده الحاق کی‌یف و پایتخت‌های ۲ کشور عضو ناتو را به سرزمین روسیه داد