Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

لوفت هانزا سیاست مدرسۀ آموزش خلبانی خود را اصلاح می کند

لوفت هانزا سیاست مدرسۀ آموزش خلبانی خود را اصلاح می کند
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

مسوولان لوفت هانزا می گویند در سیاستهای خود برای انتخاب متقاضیان آموزش خلبانی در مدرسۀ این شرکت هواپیمایی اصلاحاتی را انجام خواهند داد. آندره آس

آگهی

مسوولان لوفت هانزا می گویند در سیاستهای خود برای انتخاب متقاضیان آموزش خلبانی در مدرسۀ این شرکت هواپیمایی اصلاحاتی را انجام خواهند داد. آندره آس لوبیتس، کمک خلبان هواپیمای مسافربری جرمن وینگز در این مدرسه که در شهر «بریمن» قرار دارد، آموزش دیده بود.

کارستن اشپور، مدیر اجرایی شرکت هواپیمایی لوفت هانزا در یک کنفرانس خبری با اشاره به این مطلب گفت :«در مورد اقدامات بهتری که می توانیم برای انتخاب متقاضیان و همچنین دوره های آموزشی انجام بدهیم، فکر خواهیم کرد و متعاقب آن تصمیماتی خواهیم گرفت. البته نباید این موضوع، بمعنای بی اعتمادی عمومی ما به آنچه که لوفت هانزا طی چندین دهه انجام می دهد، تلقی شود. لوفت هانزا طی چندین دهه، به شکلی مثال زدنی بیش از ۱۰ هزار خلبان را انتخاب کرده و آموزش داده است.»

کمک خلبان این هواپیما که عمدا موجب سقوط هواپیمای مسافربری جرمن وینگز شده است، در سال ۲۰۰۸ و بمدت چند ماه دورۀ آموزشی خود را به دلیل افسردگی شدید متوقف کرده بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کرملین: پوتین در سانحه هوایی نمی‌میرد

ساعات پرالتهاب برای ایران و خاورمیانه؛ از گزارش حمله «قریب الوقوع» تا لغو برخی پروازهای تهران

اعتصاب‌های گسترده در آلمان در پروازها و حرکت قطارها اختلال ایجاد کرد