Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

آگهی

نگاهی به نتایج رقابتهای جودوی ترکیه

نگاهی به نتایج رقابتهای جودوی ترکیه
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

رقابتهای جودوی جایزه بزرگ ترکیه روز یکشنبه در اوزان مختلف ادامه یافت و در منهای ۷۸ کیلوی زنان، مادلین مالونگا به مقام قهرمانی رسید. این جودوکار

آگهی

رقابتهای جودوی جایزه بزرگ ترکیه روز یکشنبه در اوزان مختلف ادامه یافت و در منهای ۷۸ کیلوی زنان، مادلین مالونگا به مقام قهرمانی رسید.

این جودوکار فرانسوی در فینال به مصاف ناتالی پاول رفت و با اجرای فنون «اوچی ماتا» و «اوچی کومی» از حریف بریتانیایی خود پیش افتاد و در پایان مدال طلا را از آن خود کرد.

ویکتوریا تورکس از اوکراین و لوییز مالزان از آلمان هم در این وزن به مدال برنز رسیدند.

در وزن باضافه ۷۸ کیلوی زنان، چینی ها قدرت خود را بار دیگر اثبات کردند.

سیسی ما از چین در مبارزه با نیهل شیخ روحوی تونسی و شماره شش فعلی جهان، یک سر و گردن بالاتر نشان داد و طلای سنگین وزن را به خانه برد.

مدالهای برنز این وزن هم مشترکا به جیون کیم از کره جنوبی و یاسمین کوئلبز از آلمان تعلق گرفت.

اما در قسمت مردان و در وزن منهای نود کیلوگرم، نوئل فان تی-اند باردیگر ثابت کرد بی جهت نیست در صدر برترینهای این وزن قرار دارد.

این جودوکار هلندی روی تاتامی خوش درخشید و در مبارزه با الکساندار کوکل صرب که به علت کم کاری دو بار اخطار گرفت، نمایش خیره کننده ای نشان داد و مدال طلا را از آن خود کرد.

اسلام بزبایف قزاق و شرالی جورائف ازبک هم در این وزن مشترکا برنز گرفتند.

در منهای صد کیلوگرم مردان، المار قاسموف از جمهوری آذربایجان و کارل ریچارد فری از آلمان در بازی فینال رو در روی هم قرار گرفتند.

جودوکار آذربایجان در مبارزه با دارنده مدال برنز جهان، خوش درخشید و در نهایت در این مبارزه پایاپای به پیروزی رسید و دومین مدال طلای خود را بعد از رقابتهای جایزه بزرگ تفلیس، بدست آورد.

مدالهای برنز این وزن هم از آن آرسن عمروف روس ودیمیتری پترز آلمانی شد.

در نهایت و در دسته سنگین وزن به اضافه صدکیلوگرم مردان، رافائل سیلوای برزیلی و مرد شماره دو این وزن در مقابل فیصل جبالله از تونس قرار گرفت.

جبالله که در رقابتهای جایزه بزرگ دوسلدورف در ماه فوریه از گردونه مبارزات حذف شده بود، این بار سنجیده عمل کرد تا در پایان مدال طلا را به گردن بیاویزد.

دو مدال برنز این وزن هم به بارنا بور از مجارستان و لوری کراکوتسکی از قرقیزستان رسید.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

جودو؛ گرند اسلم ابوظبی با برتری تیمی روسیه به پایان رسید

جودو؛ لوسی رنشال در گرند اسلم ابوظبی برای بریتانیا مدال طلا گرفت

جودو؛ گرند اسلم ابوظبی با معرفی قهرمانان اوزان سبک استارت خورد