Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

نتایج نخستین روز از جایزه بزرگ جودو در ترکیه

نتایج نخستین روز از جایزه بزرگ جودو در ترکیه
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در نخستین روز از مسابقات جایزه بزرگ ترکیه، رشید سوبیروف جودکار نامدار ازبک موفق شد داوادوری از مغلولستان را در یک نبرد سخت شکست دهد و ثابت کند که

آگهی

در نخستین روز از مسابقات جایزه بزرگ ترکیه، رشید سوبیروف جودکار نامدار ازبک موفق شد داوادوری از مغلولستان را در یک نبرد سخت شکست دهد و ثابت کند که باوجود ناکامی در مسابقات هفته گذشته، همچنان یکی از بهترین جودکاران در وزن منهای ۶۶ کیلوگرم مردان است.

مدال طلای وزن منهای ۶۰ کیلوگرم را نیز یک جودکار ازبک به گردن آویخت. شرف الدین لطفی لایف از یک لحظه غفلت اورخان سفروف استفاده کرد و حریف آذری خود را نقش تاتامی کرد. لطفی لایف هفته پیش نیز در جایزه بزرگ تفلیس طلا گرفته بود.

اما در بخش زنان، ناتالی بریجیدا شگفتی آفرید و پس از آنکه اورانتاستسنگ مونخبات، قهرمان نامدار مغول را در دور نخست شکست داد، موفق شد در فینال از سد پائولا پاراتِلو آرژانتینی نیز بگذرد و مدال طلای وزن منهای ۴۸ کیلوگرم را بدست آورد.

در غیاب جودکاران بنام وزن منهای ۵۲ کیلوگرم، لیز هیلن برای دومین بار متوالی قدم به فینال گذاشت. جودکار باسابقه بلژیکی به مصاف دیستریا کراسنیکی که اهل کزوو است، رفت و هر چه کرد نتوانست از سد حریف جوانش بگذرد و سرانجام به یک مدال نقره قناعت کرد.

در آخرین فینال زنان، سانی ورهاگن از کشور هلند خوش درخشید و ویولا وایِچتر آلمانی را با فن «اوسوتوگاری» نقش تاتامی کرد و مدال طلای وزن منهای۵۷ کیلوگرم را برای کشورش به ارمغان آورد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

جودو؛ گرند اسلم ابوظبی با برتری تیمی روسیه به پایان رسید

جودو؛ لوسی رنشال در گرند اسلم ابوظبی برای بریتانیا مدال طلا گرفت

جودو؛ گرند اسلم ابوظبی با معرفی قهرمانان اوزان سبک استارت خورد