Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

از سرگیری عملیات جستجو برای یافتن اجساد و بقایای هواپیمای آلمانی

از سرگیری عملیات جستجو برای یافتن اجساد و بقایای هواپیمای آلمانی
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در کوههای آلپ فرانسه، کارشناسان تحقیقات هوانوردی و تیم های تجسس وارد سومین روز عملیات، پس از سانحه هواپیمای شرکت جرمن وینگر شدند که روز چهارشنبه با

آگهی

در کوههای آلپ فرانسه، کارشناسان تحقیقات هوانوردی و تیم های تجسس وارد سومین روز عملیات، پس از سانحه هواپیمای شرکت جرمن وینگر شدند که روز چهارشنبه با ۱۵۰ سرنشین سقوط کرد.

به گفته کارشناسان، اولویت در این مرحله، پیدا کردن دومین جعبه سیاه است.

در حالی که هلی کوپترهای ژاندارمری فرانسه بقایای برخی از اجساد پیدا شده قربانیان را به محل ناشناسی منتقل می کنند، مسئولان محلی، در شهر کوچک سن لزآلپ، نزدیک به محل سقوط، خود را آماده استقبال از خانواده های قربانیان می کنند.

فرانسیس اِرمیت، شهردار این شهر گفت: «افرادی که می رسند، ما از آنها اینجا در «مرکز جوانان» مراقبت خواهیم کرد. یک ستاد ویژه اینجا تشکیل داده ایم با تعدادی مترجم، روانشناس و پزشک. البته این به پرسش ها و درخواست های آنها هم بستگی دارد و ما تلاش خواهیم کرد آنها را تسلی دهیم و هرگونه اطلاعاتی که در دسترس است به آنها بدهیم.»

لورنس الکساندروویچ، خبرنگار اعزامی یورونیوز به محل سانحه می گوید: «بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ تن از بستگان قربانیان که امروز به سن لزآلپ می رسند به این محل منتقل خواهند شد. این ورزشگاه که پشت سر من است به یک کلیسای کوچک تبدیل شده است. برای رعایت حال خانواده ها، خبرنگاران نمی توانند به این مکان نزدیک شوند. خانواده هایی که پرسش های بسیاری دارند و قادر خواهند بود به محل سقوط نزدیکتر شوند و به همان مکانی بروند که رهبران بین المللی روز گذشته از آن بازدید کردند.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پارلمان اسپانیا به قانون جنجالی «عفو جدایی‌طلبان کاتالونیا» رأی مثبت داد

کمک نظامی یک میلیارد یورویی اسپانیا به اوکراین؛ مادرید و کی‌یف توافقنامه دفاعی امضا کردند

جدی‌ترین حمله داعش به خارجی‌ها در دوران طالبان؛ حادثه‌دیدگان اسپانیایی افغانستان را ترک کردند